Dvikovės sporto šakos - Naujienos

Vas23

Vilniaus mokinių olimpiniame festivalyje – puikūs štangos spaudimo atstovų pasirodymai

Vasario 19 d. sostinėje,  Naujininkų mokykloje, vyko Vilniaus miesto mokinių olimpinio festivalio štangos spaudimo varžybos.

Nors į varžybas užsiregistravo tik 3 komandos, tačiau neabejotinai susirinko tik patys stipriausi Vilniaus miesto mokyklų sportininkai. Pirmąją vietą užėmė ir kelialapį į Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalines varžybas, kurios vyks vasario 28 d. Kuršėnuose, iškovojo Vilniaus Karoliniškių gimnazija.

Nugalėtojai surinko net 110 taškų, o gimnazijos mokinys Deividas Gaiduk išstūmė net 105 kg štangą.

Antrąją vietą užėmė Vilniaus Naujininkų mokykla surinkusi 85 taškus. Didžiausias išstumtas svoris siekė 80 kg, o jį įveikė Dima Topuria. Trečioji vieta atiteko Vilniaus Ozo gimnazijai, kurios sportininkas Andrius Petravičius taip pat įveikė  80 kg svorį.

VMSC dvikovės sporto šakų skyriaus komanda ir treneriai džiaugiasi kylančiu sunkiosios atletikos lygiu Vilniuje bei linki Karoliniškių gimnazijai kuo daugiau jėgų finaliniame etape Kuršėnuose!