Dvikovės sporto šakos - Naujienos

Geg15

Vilniečių čempionų titulai tarptautiniame laisvųjų imtynių turnyre

imtynes

Vilniuje vykusiame tarptautiniame vaikų ir jaunių laisvųjų imtynių turnyre Vilniaus miesto sporto centro auklėtiniai Silvestr Dičkovski (iki 37 kg), Andrius Šokaitis (iki 50 kg) ir Ernest Čiužinov (iki 54 kg) iškovojo čempionų titulus.

Vaikų amžiaus grupėje surinkęs 8 taškus S.Dičkovski įveikė kelmiškį Nedą Nekrošių ir svečią iš Latvijos Ivans Golubevs.

A.Šokaitis (4 dalyviai) įveikė lietuvius Igną Dambrauską, Dominyką Veberą ir Marių Mykolaitį bei užsitikrino „auksą“ savo svoryje vaikų amžiaus grupėje.

E.Čiužinovui teko susirungti tik su vienu atstovu iš Radviliškio, Ovidijumi Gratkausku, ir be didelio vargo iškovojo pirmąją vietą.

Likę Vilniaus miesto sporto centro auklėtiniai atkakliai kovojo ir užėmė 9 trečiąsias vietas.

Aukso medalius iškovojo ir sportininkai iš Kelmės (3), Minsko (3), Vilkaviškio (3), Raseinių (2), Klaipėdos (2) ir vieną išsivežė Latvijos atstovas.

Šiame turnyre dalyvavo 136 sportininkai iš Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos.

„Pastaruoju  metu tiek turnyrų, tiek dalyvių skaičius auga Vilniaus imtynių sporte. Toks ir yra mūsų siekis, sudominti kuo daugiau jaunimo populiarinant laisvųjų imtynių sporto šaką”, – džiaugmingai dalinosi Vilniaus miesto sporto centro direktorius Marius Jukonis.

Tradicija bus tęsiama ir jau kitąmet šis turnyras vadinsis „Vilnius Cup“, kuris vyks 2016 m. antrą gegužės savaitgalį. Šis turnyras taps vienu iš parindinių etapų jauniams ruošiantis europos čempionatui.