Individualios sporto šakos - Naujienos

Lie13

Atviras Vilniaus irklavimo čempionatas

Liepos 5-ąją, Trakuose, įvyko atviras Vilniaus irklavimo čempionatas. Dalinamės rezultatais bei varžybų akimirkomis, sveikiname sportininkus, tapusius Vilniaus miesto irklavimo čempionais ir prizininkais!

Jaunučiai (iki 16 metų)

Berniukai (1x)

2 vieta Irvydas Binkis (treneriai V.Milius, T.Valčiukas)

3 vieta Ignas Masalskis

Berniukai (2x)

1 vieta Benas Paunksnis, Kasparas Preidys (treneris A.Blažonis)

2 vieta Dominykas Sivickis, Irvydas Binkis (treneriai V.Milius, T.Valčiukas)

3 vieta Tauras Nienius, Daumantas Širvinskas (treneriai V.Milius, T.Valčiukas)

Berniukai (4x)

2 vieta Dominykas Sivickis, Irvydas Binkis, Daumantas Širvinskas, Tauras Nienius (treneriai V.Milius, T.Valčiukas)

3 vieta Kasparas Preidys, Benas Paunksnis, Domantas Jakubovskij, Žygimantas Liutkus (treneriai A.Blažonis, I.Domarkaitė)

 Mergaitės (1x)

1 vieta Ieva Navickaitė (trenerė A.Tamulevičienė)

2 vieta Aušrinė Nesavaitė (trenerė I.Domarkaitė)

 Mergaitės (2x)

1 vieta Augustina Jankauskaitė, Urtė Miliauskaitė (trenerė I.Domarkaitė)

2 vieta Ieva Navickaitė, Ugnė Rudaitytė (trenerė A.Tamulevičienė)

 

Jauniai (iki 18 metų)

 Vaikinai (1x)

1 vieta Augustinas Matusevičius (treneris V.Leknickas)

2 vieta Virgilijus Prušinskas (treneriai V.Milius, T.Valčiukas)

3 vieta Domantas Maročka (trenerė I.Domarkaitė)

Vaikinai (2x)

1 vieta Domantas Maročka, Kasparas Keršanskas (trenerės I.Domarkaitė, A.Tamulevičienė)

2 vieta Augustinas Matusevičius, Virgilijus Prušinskas (treneriai V.Leknickas, V.Milius, T.Valčiukas)

Merginos (1x)

1 vieta Martyna Kazlauskaitė (treneris V.Leknickas)

2 vieta Julija Komaraitė (trenerė A.Tamulevičienė)

3 vieta Ugnė Utkutė (trenerė A.Tamulevičienė)

Merginos (2x)

1 vieta Ugnė Utkutė, Miglė Kiršytė (trenerė A.Tamulevičienė)

 

Jaunimas (iki 22 metų)

 Jaunuoliai (1x)

1 vieta Gvidas Nienius (treneriai V.Milius, T.Valčiukas)

2 vieta Deividas Kluonis (treneriai V.Milius, T.Valčiukas)

 Jaunuoliai (2x)

1 vieta Matas Lukoševičius, Gvidas Nienius (treneriai V.Milius, T.Valčiukas)

2 vieta Adomas Klimantas, Deividas Kluonis (treneriai V.Leknickas, V.Milius, T.Valčiukas)

3 vieta Gytis Mieliauskas, Martynas Malinauskas (treneris V.Leknickas)

 

DSC_0114 DSC_0124 DSC_0162 DSC_0178 DSC_0282 DSC_0292 DSC_0297 DSC_0308 DSC_0335 DSC_0344 DSC_0369 DSC_0376 DSC_0401 DSC_0427 DSC_0561 DSC_0625 DSC_0789 DSC_0920 DSC_0945 DSC_0967 DSC_0984 DSC_0989

Rėmėjai