Individualios sporto šakos - Naujienos

Rgs06

Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas

IMG_3335

Šeštadienį (09-03) stipriausios Lietuvos orientacininkų komandos dalyvavo Lietuvos orientavimosi sporto Čempionate estafečių rungtyje. Labai gerai pasirodė Vilniaus sporto centro orientacininkai,1-ąją vietą 18-grupėje Iškovojo mergaites: Judita Traubaitė, Miglė Sušinskaitė, Kastė Rutkauskaitė ir berniukai:Romas Bazelis, Povilas Zaliauskas, Pranas Germanavičius. V-16gr. 1-ąją vietą laimėjo Augusts Velde,Ramojus Lapinskas, Kasparas Šulčys. V-14 grupėje 1-ąją vietą: Adomas Časas, Vėjas Žigilėjus, Andojas Lapinskas, 2-ąją vieta 2-oji sporto centro komanda: Tautvydas Rimkus, Adomas Traubas, Mindaugas Lukauskas . 3-ąją vieta laimėjo Vilniaus Sporto centro M-18 2-oji komanda: Karolina Sakalauskaitė, Ula Kašalynaitė, Viktorija Drazdauskaitė ir M-16 komanda Gintarė Mikolavičiutė, Laura Karlonaitė, Kotryna Stančiutė.

Sekmadienį orientacininkai kovojo ilgoje trasoje. Labai gerai startavo Vilniaus sporto Centro orientacininkaii. Net tris čempionus paruošė  Eglė Staišiūnienė: V-20gr Martynas Germanavičius, V14-Adomas Časas, M18-Kastė Rutkauskaitė,M-16gr. nugalėjo Judita Traubaitė-trenerė Jolanta šulčienė. V-18gupės lyderiu tapo septyniolikmetis Romas Bazelis-trenerė Rūta Čaikovskienė. Sveikiname čempionus ir Jų trenerius.