Individualios sporto šakos - Naujienos

Geg09

Lietuvos orientavimosi sporto sprinto ir mišrių sprinto estafečių čempionatas Šiauliuose

IMG_20160508_134728599

Gegužes 7-8 dienomis vyko Lietuvos orientavimosi sporto sprinto ir mišriu sprinto estafečių čempionatas. Jame puikiai pasirodė VMSC auklėtiniai.
Sprinto rungtyje 1-ąją vietą jaunučių grupėje iškovojo Judita Traubaite, 1-ąją vietą jauniį grupėje iškovojo Kaste Rutkauskaite. Andojas Lapinskas ir Adomas Casas trasa prabėgo tokiu pat laiku ir abu užėmė 3-iąją vietą vaikų grupėje. Jaunimo grupėje Martynas Germanavicius iškovojo 2-ąją vieta.

Sekmadienį pirma karta buvo vykdomos mišrios sprinto estafetes, kurias sudaro dvi merginos ir du vaikinai. Čia 1-ąsias vietas iškovojo VMSC jaunučių ir jaunių komandos.
Jaunučių komandą atstovavo: Judita Traubaite, Augusts Velde, Kasparas Šulcys, Viktorija Drazdauskaite.
Jaunių komandą atstovavo: Kaste Rutkauskaite, Povilas Zaliauskas, Pranas Germanavicius, Migle Sušinskaite.