Individualios sporto šakos - Naujienos

Vas14

Šaulių pergalės tarptautinėse varžybose Lenkijoje

1

Vasario 9-11 dienomis, Pucke, Lenkijoje įvyko tarptautinės šaudymo pneumatiniais ginklais varžybos “Zaslubiny z morzem” 2018. Varžybose, kuriose dalyvauja gausus sportininkų būrys iš Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Slovakijos ir Lietuvos, dalyviai išbando save trijose skirtingose rungtyse: pirmojo starto metu kovoja dėl patekimo į tos dienos finalą, antrojo starto metu – dėl patekimo į mix’ų varžybas, o trečiąją varžybų dieną sportininkai burtu keliu atrenkami į varžybų superfinalą.
Šiais metais mūsų šauliai gausiai sudalyvavo visose varžybų rungtyse ir užėmė daug prizinių vietų. Pristatome visus dalyvius ir jų pasiektus rezultatus!

Felicija BENDORIŪTĖ iškovojo trečiąją vietą moterų finale (219,3 tšk.), į jį patekusi su rezultatu 605,0 taškų. Antrasis startas pasisekė kiek mažiau – Felicija iškovojo ketvirtąją vietą (603,7 tšk.)
Karolina GORNATKEVIČ kvalifikacijoje surinkusi 579,8 taškų pateko į jaunimo grupės finalą. Miroslavo Leščevskio auklėtinė puikiai laikėsi finale, tačiau atitrūkusi nuo varžovės 0,6 taško skirtumu, Karolina užėmė ketvirtąją vietą finale. Antrojo starto metu, Karolina surinko 585,6 taškų ir liko penktoje vietoje.
Otto JANULIN po kvalifikacijos patekęs į finalą aštuntoje pozicijoje, finale užėmė septintąją vietą. Antrojo starto metu Otto liko aštuntu jaunimo grupėje.
Martinas LESINAS po kvalifikacijos patekęs į finalą septintoje pozicijoje, finale užėmė aštuntąją. Antrojo starto metu Martinas surinko 582,4 taškų ir liko šeštoje vietoje.
Danielius JANAUDIS pirmojo starto metu užėmė 11-ąją vietą, antrojo – 9-ąją vietą.
Užtat Mykolas OSENCOVAS pirmojo starto metu surinkęs 487,9 taškų užėmė penktąją vietą, tačiau antrojo starto metu pagerino rezultatą iki 499,0 taškų ir užėmė antrąją vietą jaunių grupėje.

Ir šiose varžybose sužybėjo Gabrielė RANKELYTĖ – Vidos Zvicevičienės auklėtinė kvalifikacijoje surinkusi 554 taškus, finale buvo antra (228,9 tšk.). Tačiau antrojo starto metu surinko solidų, 570 taškų, rezultatą ir užėmė pirmąją vietą.
Greta RANKELYTĖ sėkme neatsiliko nuo sesers – kvalifikacijoje Greta pataikė 457 taškus ir jaunių grupėje tapo čempione, o antrojo starto metu pagerinusi rezultatą iki 467 taškų, Greta tapo absoliučia jaunių grupės čempione.
Karol BELEVIČ tapo absoliučiu jaunių grupės čempionu – su rezultatais 462 ir 461 tšk. Karolis ir pirmuoju ir antruoju startu užėmė pirmąsias vietas.
Rasa URBONAITĖ po kvalifikacijos patekusi į finalą aštuntoje pozicijoje, po finalo užėmė ir galutinę, aštuntąją vietą. Antrojo starto metu Rasa taip pat tapo aštuntąją jaunimo grupėje.
Emilija SUCHALET jaunių grupėje pirmojo starto metu surinkusi 434 taškus, liko 12-oje, o antrojo starto metu su rezultatu 421 taškai – 14-oje vietoje.
Emilija MILIAJEVAITĖ surinkusi 428 taškų užėmė 14-ąją, o antruoju startu, su rezultatu 423 taškų – 17-ąją vietą. Emilija šiose varžybose buvo apdovanota kaip pati jauniausia šių varžybų dalyvė (2006 m.)

MIX rungtyje mūsų šauliai ne tik kovojo prieš kitų šalių atstovus, tačiau ir sudarė komandas. Burtai lėmė, jog šautuvo finale savo jėgas komandoje išbandė:
Rokas PETKEVIČIUS ir Karolina GORNATKEVIČ (13 vieta)
Mykolas OSENCOVAS ir Gabriela MICHALSKA (8 vieta)
Felicija BENDORIŪTĖ ir Jakub SZRAMKA (4 vieta)

Pistoleto finale:
Greta RANKELYTĖ ir Patryk BUDZIAK (9 vieta)
Karol BELEVIČ ir Agata WRUK (8 vieta)
Prizininkais tapo:
Gabrielė RANKELYTĖ ir Vilius SABATAITIS (3 vieta)

O varžybų SUPERFINALE kovojo burtu keliu ištraukti dalyvių numeriai. Į jį pateko:
Šautuvo finale:
Otto JANULIN surinkęs 151,3 taškų užėmė šeštąją vietą.
O pistoleto finale:
Emilija SUCHALET su rezultatu 104,9 taškų, užėmė aštuntąją vietą,
Rasa URBONAITĖ su rezultatu 123,6 taškų – septintąją vietą.

Finaliniu rezultatu 236,2 taškų ir 12,6 taškų skirtumu atsiplėšusi nuo varžovų, VARŽYBŲ NUGALĖTOJA tapo GABRIELĖ RANKELYTĖ.