Vandens sporto šakos - Naujienos

Lie11

Kotryna Teterevkova – Europos jaunimo čempionė

Liepos 4-8 dienomis Suomijos sostinėje vyko Europos jaunimo plaukimo čempionatas. Jame dalyvavo 600  jaunųjų plaukikų iš 46 Europos valstybių, tarp jų ir du mūsų centro sportininkai – Kotryna Teterevkova (tren. Michailas Romanovskis) ir Arijus Pavlidi (tren. Vygandas Banys ir Ela Pavinskienė).

Ypač sėkmingai pasirodė 16-metė Kotryna, nustebinusi ne vieną senojo žemyno plaukimo specialistą.

Jau varžybų pradžioje 200 m krūtine rungtyje ji iškovojo bronzos   medalį. Jos rezultatas 2.26,97 – Lietuvos merginų iki 17 metų rekordas ir antras rezultatas Lietuvos plaukimo istorijoje.  Greičiau plaukė tik Rūta Meilutytė (2.25,62).

Dar sėkmingiau Kotrynai susiklostė paskutinė varžybų diena. 100 m krūtine nuotolyje ji aplenkė visas 55 varžoves ir tapo Europos čempione!

DSC_0556 [1600x1200]
Kotryna T 2

Sėkmingai startavo ir Arijus Pavlidi. Būdamas dviem metais jaunesnis už savo konkurentus, 200 m nugara nuotolyje jis iškovojo aukštą 11-tą vietą. Jo rezultatas (2.02,39) tik 0,1 s nusileidžia D. Rapšio Lietuvos jaunuolių iki 17 m . rekordui.

Arijus 3

AČIŪ sportininkams, AČIŪ treneriams!!!

Po šių varžybų abu Vilniaus MSC plaukikai užsitikrino teisę dalyvauti Pasaulio jaunimo olimpinėse žaidynėse Buenos Airėse