Vandens sporto šakos - Naujienos

Grd05

Kotrynos Teterevkovos auksas Islandijoje

24254773_2051085655124482_5163628586264907145_o

Gruodžio 1-3 dienomis Islandijos sostinėje Reikjavike vyko Šiaurės šalių (Nordic) plaukimo čempionatas. Suaugusiųjų ir jaunimo amžiaus grupėse varžėsi beveik 200 plaukikų iš 9 valstybių. Tarp 7 Lietuvos sportininkų, varžybose dalyvavo ir dvi Vilniaus MSC plaukikės – Neringa Černiauskaitė ir Kotryna Teterevkova.

Puikiai sekėsi trenerio Michailo Romanovskio auklėtinei Kotrynai Teterevkovai, startavusiai jaunimo amžiaus grupėje. 100 m krūtine nuotolį įveikusi per 1.08,92, ji iškovojo aukso medalį, aplenkdama norvegę E. Kummen ir danę J. Kruse. 200 m krūtine nuotolyje Kotryna laimėjo bronzos medalį – 2.29,47. Čia ji nusileido tik EJOF-2017 čempionei danei T. Blomsterberg ir švedei J. Mansson. 50 m distancijoje, kur varžėsi absoliučios amžiaus grupės plaukikės, Kotryna finišavo 5-ta. Beje, visose rungtyse pasiekti asmeniniai rekordai.

Du asmeninius rekordus pasiekė ir trenerių Vygando Banio ir Elos Pavinskienės auklėtinė Neringa Černiauskaitė. 200 m l. stiliumi ji įveikė per 2.05,94 ir užėmė 5-tą vietą. Vieno žingsnio iki medalio pritrūko 100 m nuotolyje – 57,33. Šis rezultatas – įvykdytas Lietuvos plaukimo meistro normatyvas.