Vandens sporto šakos - Naujienos

Lap13

Pirmieji plaukikų sezono medaliai

LPF-T geriausieji

Savaitgalį Anykščiuose vyko pirmosios oficialios naujojo plaukimo sezono varžybos. Daugiau kaip 300 sportininkų dvi dienas varžėsi dėl Lietuvos plaukimo federacijos taurių.

Sėkmingai startavo Vilniaus MSC komandos lyderiai. Iškovotos 5 pirmos, 6 antros ir 3 trečios vietos. 100 m kompl. pl. rungtyje nepralenkiamas buvo Povilas Strazdas, 100 m l. stiliumi rungtyje pirmoji finišavo Neringa Černiauskaitė, tris kartus nepralenkiama plaukdama 50, 100 ir 200 m krūtine buvo jaunoji Kotryna Teterevkova. Prizininkais šiose varžybose tapo Agnė Sorakaitė, Jonas Sadauskas ir Jevgenijus Rogožinas.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius – Michailą Romanovskį, Ireną Jurevič, Alą Kiseliovą, Vygandą Banį.

Absoliučioje varžybų įskaitoje į penketuką pateko net du vilniečiai. Nusileidę tik olimpiečiams D. Rapšiui, A. Šidlauskui ir D. Margevičiui, P. Strazdas ir K. Teterevkova atitinkamai iškovojo ketvirtą ir penktą vietas.