Vandens sporto šakos - Naujienos

Lap13

Pirmieji plaukikų sezono medaliai

Savaitgalį Anykščiuose vyko pirmosios oficialios naujojo plaukimo sezono varžybos. Daugiau kaip 300 sportininkų dvi dienas varžėsi dėl Lietuvos plaukimo federacijos taurių.

Sėkmingai startavo Vilniaus MSC komandos lyderiai. Iškovotos 5 pirmos, 6 antros ir 3 trečios vietos. 100 m kompl. pl. rungtyje nepralenkiamas buvo Povilas Strazdas, 100 m l. stiliumi rungtyje pirmoji finišavo Neringa Černiauskaitė, tris kartus nepralenkiama plaukdama 50, 100 ir 200 m krūtine buvo jaunoji Kotryna Teterevkova. Prizininkais šiose varžybose tapo Agnė Sorakaitė, Jonas Sadauskas ir Jevgenijus Rogožinas.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius – Michailą Romanovskį, Ireną Jurevič, Alą Kiseliovą, Vygandą Banį.

Absoliučioje varžybų įskaitoje į penketuką pateko net du vilniečiai. Nusileidę tik olimpiečiams D. Rapšiui, A. Šidlauskui ir D. Margevičiui, P. Strazdas ir K. Teterevkova atitinkamai iškovojo ketvirtą ir penktą vietas.