Vandens sporto šakos - Naujienos

Lap29

VAIKŲ STARTAI KAUNE

20171124_134215

Lapkričio 24-25 dienomisKaune vyko Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybės. Daugiau kaip 330 sportininkų iš 13 miestų varžėsi dėl 18 medalių komplektų.

10 medalių atiteko Vilniaus MSC plaukikams. Individualioje įskaitoje net tris kartus ant nugalėtojų pakylos kopė Giedrė Gudelytė-Gudelevičiūtė (trenerės O. Sinkevič ir V. Timofejeva). I-ą dieną laimėjusi bronzos medalius 100 m l. stiliumi ir 100 m kompl. plaukimo rungtyse, II-ą dieną ji iškovojo auksą, plaukdama 50 m peteliške. Du bronzos medaliai 100 m ir 200 m l. stiliumi rungtyse atiteko Rapolui Jonui Labučiui (treneris D. Balandis).

Sėkmingai mūsiškiai startavo ir estafetėse. Iškovotos keturios trečios vietos, o mergaitės (P. Aškelovič, G. Stankevičiūtė, G. Gudelytė-Gudelevičiūtė, V. Volodkaitė) 4×50 m kombinuotai įveikė antros.

Komandinėje įskaitoje Vilniaus MSC I komanda surinkusi 305 taškus nusileido tik Kauno PM-1 ir Panevėžio Žemynos plaukikams ir iškovojo III-ią vietą.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius – Oksaną Sinkevič, Valentiną Timofejevą, Jeleną Varsockienę, Donatą Balandį, Vygandą Banį, Elą Pavinskienę.