Vilniaus miesto sporto centras - Naujienos

Bir19

VMSC Geriausių ir talentingiausių sportininkų ir jų trenerių pagerbimo bei sportininkų-abiturientų pagerbimo ir pažymėjimų įteikimo ceremonija

DSC_0073

Birželio 18-oji diena į Vilniaus Rotušę popietės metu sukvietė kartu paminėti garsias pergales, pasiekimus ir pagerbti naują gyvenimo etapą žengiantį jaunimą – čia įvyko Vilniaus miesto sporto centro geriausių ir talentingiausių sportininkų ir šių metų abiturientų pagerbimo šventė. Renginio metu apdovanoti aukščiausius sportinius rezultatus iškovoję sportininkai, pagerbti ir pasveikinti jų treneriai, o šių metų sportininkams-abiturientams įteikti ugdymo programų baigimo pažymėjimai. Renginį pradėjo motyvuojantis Vilniaus miesto mero pavaduotojo Lino Kvedaravičiaus žodis, kartu sporto centro auklėtinius pasveikino ir Vilniaus miesto sporto centro direktorius Marius Jukonis.

2017-2018 m. geriausieji Vilniaus miesto sporto centro sportininkai ir jų treneriai:

Airinė Palšytė ir trenerė Tatjana Krasauskienė (lengvoji atletika, šuolis į aukštį) Pasaulio čempionatas – 7 v., Pasaulio studentų universiada – 3 v.
Robert Tvorogal ir treneris Jevgenij Izmodenov (sportinė gimnastika, laisvieji pratimai) Pasaulio taurė- 3 v.
Vadim Korobov ir treneris Kazimieras Rėksnys (baidarių ir kanojų irklavimas, C-1 1000m.) Pasaulio čempionatas – 12 v.
Simas Bertašius ir treneris Juozapas Garalevičius (lengvoji atletika, 1500 m bėgimas) Pasaulio studentų universiada – 7 v.
Dominykas Jančionis ir treneris Virgaudas Leknickas (irklavimas, keturvietė) Europos čempionatas – 11 v.
Saulius Jonas Ilonis ir treneris Virgaudas Leknickas (irklavimas, keturvietė) Europos čempionatas – 11 v.
Jevgenij Kuračionok ir treneris Kazimieras Rėksnys (baidarių ir kanojų irklavimas, C-4,500 m) Pasaulio čempionatas – 17 v.
Alisa Bogdanova ir treneris Germanas Bogdanovas (šaudymas į skrendančius taikinius) Pasaulio čempionatas -19v.
Aurelija Tamašauskaitė ir treneriai Artūras Kalininas, Viačeslavas Kalininas (šiuolaikinė penkiakovė) Europos jaunimo čempionatas – 3 v.
Edis Matusevičius ir trenerė Dalia Matusevičienė (lengvoji atletika, ieties metimas) Europos jaunimo U 23 čempionatas – 5 v., Pasaulio studentų universiada – 18 v.
Kristupas Šleiva ir treneris Oleg Antoščenkov (graikų-romėnų imtynės, iki 66 kg) Pasaulio jaunimo čempionatas – 9v.

2017-2018 m. talentingiausieji Vilniaus miesto sporto centro sportininkai ir jų treneriai:

Diana Zagainova ir treneris Kęstutis Šapka, Andrejs Tolstiks (lengvoji atletika, trišuolis) Europos jaunimo U 23 čempionatas – 7 v., Pasaulio studentų universiada – 15 v.
Modesta Justė Morauskaitė ir trenerė Irena Jefimova (lengvoji atletika, 400 m) Europos jaunimo U 23 čempionatas 7 v.
Domantas Poška ir treneris Romas Ubartas (lengvoji atletika, disko metimas) Europos jaunimo U 23 čempionatas – 9 v., Pasaulio studentų universiada – 9 v., Europos metimų taurės varžybos – 4 v.
Nikita Gerasimov ir treneris Viačeslav Fiodorov (laisvosios imtynės, iki 74 kg) Europos jaunimo čempionatas – 8 v.
Eduardas Rimas Survilas ir treneris Henrikas Statkus (lengvoji atletika, 800 m) Pasaulio jaunių čempionatas – 7 v.
Gintarė Tirevičiūtė ir trenerė Tatjana Krasauskienė (lengvoji atletika, šuolis į aukštį) Pasaulio jaunių čempionatas – 11 v.
Monika Šaltenytė ir trenerė Laimutė Juchnevičienė (lengvoji atletika, 800 m) Pasaulio jaunių čempionatas – 13 v.
Ilja Dovidovskij ir treneris Kazimieras Rėksnys (baidarių ir kanojų irklavimas, K-4, 200 m) Europos jaunių čempionatas – 5 v.
Gytis Gudlevičius ir treneris Artūras Kalininas, Viačeslavas Kalininas (šiuolaikinė penkiakovė) Pasaulio jaunių čempionatas – 8 v.
Meda Večkytė ir treneris Tomas Kučinskas (šaudymas iš lanko) Europos jaunių uždarų patalpų čempionatas – 1 v.

2017-2018 m. geriausieji neolimpinių sporto šakų sportininkai:

Vilius Sasnauskas ir treneris Eduardas Rudas (sambo, iki 65 kg) Europos jaunių čempionatas – 3 v.
Dariuš Rogoža ir trenerė Svetlana Vetrova (sambo, iki 75 kg) Europos jaunių čempionatas – 3 v.
Kasparas Šulčys ir trenerė Jolanta Šulčienė (orientavimosi sportas,estafetė) Pasaulio jaunimo čempionatas – 7 v.
Judita Traubaitė ir trenerė Jolanta Šulčienė (orientavimosi sportas, sprintas) Pasaulio jaunimo čempionatas – 6 v.

2018-2018 m. geriausieji neįgalieji sportininkai:

Mažvydas Paurys ir treneris Sigitas Liepinaitis (lengvoji atletika, rutulio stūmimas) Europos kurčiųjų čempionatas – 7 v.
Šarūnas Zdanavičius ir treneris Sigitas Liepinaitis (lengvoji atletika, rutulio stūmimas) Europos kurčiųjų čempionatas – 8 v.
Monika Aželionytė ir treneris Darius Jukonis (dziudo silpnaregiai, iki 52 kg) Europos čempionatas – 9 v.

Apie renginį rašo ir Sportas.info

Rėmėjai