Dvikovės sporto šakos - Naujienos

Geg31

Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas

Š.m gegužės 24-25 dienomis Klaipėdoje vyko suaugusiųjų Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame Vilniaus miesto sporto centro auklėtiniai išmėgino jėgas tarp stipriausių Lietuvos sunkiaatlečių.
Daniel Macesovič nepaisant to, kad turėjo mesti 6 kg svorio, po atkaklios kovos užlipo ant trečiosios vietos pakylos.
Beata Maskolaitytė varžėsi svorio kategorijoje iki 64 kg nusileido tik  keliais kilogramais Gargždų atletei ir iškovojo 2 ją vietą.
Martynas Adomėnas varžėsi svorio kategorijoje iki 67 kg . Šioje kategorijoje užvirė nuožmios kovos kur sunkiaatlečiams kiekvienas kilogramas buvo lemiamas. Martynas liko 5 – oje vietoje , tačiau parsivežė du Lietuvos rekordus iki 15 metų. Rovimo veiksme pagerinęs 2 kilogramais (83 kg), o stūmimo veiksme 4 kilogramais (106 kg).
Ernestas Atkočiūnas jaunimo čempionate iki 20 metų iškovojo garbingą 3-ją vietą.

VMSC jauniesiems sportininkams tai nebuvo pirmas startas suaugusiųjų čempionate, tačiau tai pirmi medaliai tokio lygio varžybose, kuriuose įgavo daug patirties! Laukiame sekančių startų daug stipresni!! 🏋

Džiaugiamės sportininkų rezultatais ir sveikinam sunkiosios atletikos trenerį Mindaugą Janulį su puikiais auklėtinių pasiekimais!