Dvikovės sporto šakos - Naujienos

Vas13

Vilniaus m. jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionato rezultatai

Vasario 11 d. universalioje salėje „Sportima“ vyko atviras Vilniaus miesto jaunimo graikų-romėnų imtynių  čempionatas. Varžybose dalyvavo komandos iš Visagino, Šalčininkų ir Vilniaus.

Varžybų rezultatai

55 kg
1. Jevgenij Sinica, 1998 m., Visagino sav. (treneris – Vitalij Nagovicin)
2. Vladislav Urinovič, 1999 m., Šalčininkų raj. (treneriai – E.Naradovskis, A.Milevskis)
3. Artur Snetkov, 2000 m., Vilniaus m. (treneris – Vladimiras Audickas)
3. Deividas Subotkevič, 2000 m., Vilniaus m. (treneris – Vladimiras Audickas)
60 kg
1. Dmitrij Parechelašvili, 1999 m., Visagino sav. (treneris – Vitalij Nagovicin)
2. German Svirskij, 1999 m., Visagino sav. (treneris – Vitalij Nagovicin)
3. Leonid Pervušin, 1998 m., Visagino sav. (treneris – Vitalij Nagovicin)
3. Augustinas Dikčius, 2000 m., Vilniaus m. (treneris -Vladimiras Audickas)

66 kg
1. Aurimas Stuglys, 1998 m., Vilniaus m. (treneris – Vladimiras Audickas)
2. Edgar Kalinovski, 1997 m., Vilniaus m. (treneris – Edvard Balcevič)
3. Dominykas Jurša, 1999 m., Vilniaus m. (treneris – Vladimiras Audickas)
3. Jokūbas Basijokas, 1999 m., Vilniaus m. (treneris – Vladimiras Audickas)

74 kg
1. Ričardas Ivanovas, 1995 m., Vilniaus m. (treneris – Vladimiras Audickas)
2. Artiom Rybakov, 1997 m., Vilniaus m. (treneris – Edvard Balcevič)
3. Ruslanas Radžiünas, 1998 m., Vilniaus m. (treneris – Vladimiras Audickas)
3. Jevgeenij Daukševič, 1999 m., Šalčininkų raj. (treneriai – E.Naradovskis, A.Milevskis)

84 kg
1. Tomas Gumuliauskas, 1995 m., Vilniaus m. (treneris – Edvard Balcevič)
2. Darijuš Balsevič, 1998 m., Vilniaus m. (treneris – Vladimiras Audickas)
3. Gytis Šaduikis, 1997 m., Vilniaus m. (treneris – Vladimiras Audickas)
3. Sigitas Ivoškis, 1999 m., Šalčininkų raj. (treneriai – E.Naradovskis, A.Milevskis)

96 kg
1. Miroslav Mitiun, 1997 m., Visagino sav. (treneris – Vitalij Nagovicin)
2. Artur Kardis, 1995 m., Vilniaus m. (treneris – Edvard Balcevič)
3. Edgaras Jurgelevičius, 1995 m., Šalčininkų raj. (treneriai – E.Naradovskis, A.Milevskis)
3. Tomaš Solovjov, 1998 m., Šalčininkų raj. (treneriai – E.Naradovskis, A.Milevskis)