Gimnastika - Naujienos

Grd15

Auksinis Europos vyrų sportinės gimnastikos čempionatas!

Gruodžio 9-13 d. Mersin’e (Turkija) vyko vyrų sportinės gimnastikos Europos čempionatas. Europos čempionate dalyvavo stipriausi mūsų centro gimnastai Robert Tvorogal, Gytis Chasažyrovas,  Daniil Korobkov ir Maksim Keiras.

Nepasaint į visus šių metų sunkumus sportininkai nuolatos dirbo ir stengiesi neprarasti savo fizinės formos, todėl uoliai treniravosi visais įmanomais būdais, tiek salėse, tiek dirbdami individualiai. Treneriams tuo tarpu buvo irgi didelė atsakomybė, užklupusios pandemijos metu, tinkamai paruošti sportininkus varžyboms.  Jie buvo ir treneriais, ir gerais psichologais savo sportininkams. Tikslingas komandinis darbas davė puikius rezultatus, todėl šiandien galime džiaugtis ir didžiuotis savo gimnastais, kurie įrodė, kad yra verti tapti Europos čempionais!

Turime net du Europos čempionus – Robertą Tvorogalą bei Gytį Chasažyrovą!!! Robertas tapo nugalėtoju  pratime ant skersinio! Bei pratime ant lygiagrečių iškovojo bronzos medalį!

Gytis nugalėjo laisvųjų pratimų rungtyje bei buvo antras pratime ant arklio! Sveikiname dar kartą sportininkus bei jų trenerius Jevgenijų Izmodenovą bei Aleksandrą Filatovą, kurie paruošė sportininkus, tikėjo ir pasitikėjo jais!

Savo jėgas čempionate taip pat išbandė Daniil Korobkov (tr. T. Butautas) : laisvieji pr. – 20 v., žiedai -26 v., atraminis šuolis – 15 v., lygiagretės – 31 v., skersinis – 34 v.

Taip pat didelis ačiū teisėjams Tadui Butautui bei Viktorui Šurpikui, kurie dirbo itin atsakingą ir kruopštų darbą – teisėjavo varžybose!

Dar kartą sveikiname čempionus bei jų trenerius! Linkime nesustoti tobulėti bei džiuginti savo rezultatais!