Gimnastika - Naujienos

Kov30

Jonavoje vyko Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionatas

Kovo 29 dieną Jonavoje vyko Lietuvos aerobinės gimnastikos pereinamosios lygos čempionatas. Suaugusiųjų tarpe, moterų vieneto rungtyje, aukso medalį iškovojo VMSC sportininkė Margarita Narbut. Jaunių tarpe antrąją vietą iškovojo Viltė Margytė, o jaunučių – mergaičių vieneto rungtyje bronzos medalį iškovojo Neringa Žukauskaitė.

Pirmą kartą varžybose dalyvavusios VMSC atstovės užėmė 3 vietą: Ema Vašilaitė, Žymantė Tebelškytė, Elzė Krivelytė, Saulė Maigytė bei Saulenė Našlėnaitė. Vaikų – trejeto rungtyje aukso medalius iškovojo šios sportininkės: Neringa Žukauskaitė, Paula-Marija Ščiglo, Aleksandra Soiko.

„Sportininkėms tai buvo pirmosios varžybos, tačiau nepaisant to, iškovojome 2 aukso, 1 sidabro bei 2 bronzos medalius“ , – džiaugėsi aerobinės gimnastikos vyr. trenerė V. Juodviršė.