Gimnastika - Naujienos

Bal10

Lietuvos meninės gimnastikos čempionatas

Sveikiname Sostinės sporto centro sportininkes, kurios puikiai pasirodė š. m. balandžio 8-9 d. vykusiame Lietuvos meninės gimnastikos čempionate. Vilniuje vykusiose varžybose dalyvavo virš 100 dalyvių įvairiose amžiaus grupėse.

Suaugusių amžiaus tarpe geriausia buvo F. Šostakaitė iškovojusi aukso medalį daugiakovėje, o sidabro medalio laimėtoja tapo D. Artiomova, 4-ają vietą šioje gupėje iškovojo D. Jučė.

Jaunimo programoje puikiai pasirodė M. Tricolici iškovojusi 2-ają vietą ir R. Ranonytė iškovojusi 3-ają vietą daugiakovėje, o jaunimo komandinėse varžybose bronzos medalio laimėtojomis tapo E. N. Blažytė ir G. Belous.

Jaunių amžiaus grupėje tarp 41 dalyvės M. Beinoraitė daugiakovėje surinko 66.76 balus ir iškovojo 5-ają vietą, o T. Steško 7-ają vietą. Komandinėse varžybose sportininkėms pasisekė sėkmingiau M. Beinoraitė iškovojo aukso, o T. Steško sidabro medalį.

Jaunučių programoje S. Christauskaitė tapo 2-osios vietos laimėtoja, o komandinėse varžybose 1-osios vietos laimėtoja tapo M. Sinycina. Šioje grupėje 4-ają vietą iškovo V. Mikelytė ir A. Darskaja, 5-ają vietą E. Jasevičiūtė ir R. Dominaitė.

Sveikiname visas varžybų nugalėtojas, dalyves bei jų treneres E. Čipkienę, R. Židonienę, J. Leščinskaitę-Gerulę ir S. Mackonienę, taip pat choreografes O. Lopatčenkovą-Dabižą, E. Grišviną, I. Montvilienę ir K. Voropaj.

Varžybų rezultatai: Lietuvos_menines_gimnastikos_cempionatas_skirtas_LGF_100_meciui_2022_04_8_9_f5719b39e2