Gimnastika - Naujienos

Geg29

Lietuvos vyrų sportinės gimnastikos čempionate – 9 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos medaliai!

Š. m. gegužės 28 d. Vilniuje vykusiame Lietuvos vyrų sportinės gimnastikos čempionate Vilniaus miesto sporto centro sportininkai parodė puikius rezultatus ir iškovojo net 9 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos medalius!

Sveikiname sportininką M. Masiliūną II kat. daugiakovėje iškovojus bronzos medalį ir du aukso medalius pratimuose ant žiedų ir lygiagrečių (treneris A. Filatovas).

III kategorijoje nepralenkiamas buvo Vl. Esaulovo sportininkas M. Ševeliov, kuris iškovojo net 5 aukso medalius daugiakovėje, laisvųjų pratimų rungtyje bei pratimuose ant arklio, žiedų ir skersinio. Pratimuose ant lygiagrečių šis gimnastas taip pat,  laimėjo sidabro medalį  ir ant prizinės pakylos lipo ne vieną kartą. Puikius rezultatus šiose varžybose parodė ir T. Serovo auklėtinis H. Karpič daugiakovėje ir pratimuose ant žiedų bei skresinio iškovojęs sidabro medalius, o pratime ant lygiagrečių laimėjo aukso medalį! Jam nenusileido ir kitas T. Serovo sportininkas V. Zacharovas, kuris buvo 1-asis atraminio šuolio rungtyje bei laimėjo net 3 bronzos medalius daugiakovėje, laisvųjų pratimų rungtyje ir pratime ant lygiagrečių. Sportininkas A. Ivanauskas džiaugėsi bronzos medaliu pratime ant skersinio, taip pat, jam ne daug trūko iki prizinės vietos pratime ant lygiagrečių, čia gimnastas užėmė 4-ają vietą (treneris. T. Butautas).

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius su puikiais pasiekimais ir linkime sėkmės bei palankaus pasiruošimo kituose Lietuvos čempionatuose!