Gimnastika - Naujienos

Rgs28

Sėkmingas gimnastų pasirodymas tarptautinėse varžybose Ukrainoje!

Po ilgos pertraukos, gausybės stovyklų bei stropaus pasiruošimo sėkmingas gimnastų pasirodymas tarptautinėse ,,XVIII Ukraine International Cup“ varžybose, kurios vyko rugsėjo 26-27 d. Kijeve.

Sveikiname Agatą Vostruchovaitę (tr. I. Levanienė)  atskirų prietaisų finaluose laimėjus 3 vietą ant buomo ir atraminio šuolio rungtyje. Taip pat moterų komandinėse varžybose Agata mix komandoje su olimpine čempione Oksana Čiusovitina (UZB) užėmė 3 vietą🥉💐
Vyrų varžybose jaunimo amžiaus grupėje finaluose Gytis Chasažyrovas (tr. A. Filatovas) laisvųjų pratimų rungtyje laimėjo 3 vietą 🥉💐, ant žiedų – 4 v. , ant lygiagrečių – 6 v. , ant skersinio – 8 v.

Jaunių varžybose dalyvavo Daniilas Korobkovas (T. Butautas), Martynas Murėnas (tr. A. Filatovas)  ir Maksimas Keiras (J. Izmodenov).
Suaugusiųjų varžybų finaluose Robertas Tvorogalas (tr. J. Izmodenov) nugalėjo rungtyje ant skersinio 🥇🎉💐!!!Tai pat iškovojo 2 vietą rungtyje ant lygiagrečių 🥈💐, buvo 5-as ant žiedų ir 6-as ant arklio.

Didžiuojamės savo sportininkais ir linkime sėkmės kitose varžybose!