Gimnastika - Naujienos

Kov05

Sportinės gimnastikos jaunių varžybose Kaune pasižymėjo vilnietės

Vasario 28 dieną Kaune vyko Lietuvos jaunių (merginų) sportinės gimnastikos žiemos pirmenybės, kuriose prizines vietas laimėjo VMSC sportininkės. Susumavus daugiakovės rezultatus, antroje kategorijoje trečią vietą iškovojo Eglė Merkelytė, antroje vietoje liko Petra Nacevičiūtė, o didžiausią balų sumą (35,95) surinkusi Austėja Dauskurdytė iškovojo aukso medalį.

Pirmoje kategorijoje taip pat puikiai pasirodė VMSC sportininkė Akvilė Kurtinytė, daugiakovėje užėmusi trečią vietą,

Komandinėje rungtyje aukso medalį iškovojo Eglė Stalinkėvičiūtė ir Austėja Dauskurdytė. Trečiosios liko Akvilė Kurtinytė ir Ksenija Samofalova.

„Šių perspektyvių sportininkių pasiekimai mus nuolat džiugina. Esu tikra, jog ateityje matysime dar geresnius rezultatus“, – teigė  VMSC sportinės gimnastikos vyr. trenerė Irina Katinienė.