Gimnastika - Naujienos

Spa08

Sportinės gimnastikos pasaulio čempionatas (papildyta 2019-10-14)

Rugsėjo 28-spalio 11 d.  Štutgarte vyksta sportinės gimnastikos pasaulio čempionatas. Jame dalyvauja mūsų centro sportininkai: Agata Vostruchovaitė, Eglė Stalinkevičiūtė bei Robertas Tvorogalas.
Agata Vostruchovaitė (tr. Inga Levanienė) atraminio šuolio rungtyje užėmė 19 v., ant lygiagrečių – 153 v., ant buomo – 173 v., laisvųjų pratimų – 185 v., daugiakovėje – 136 v.
Eglė Stalinkevičiūtė(tr. Inga Levanienė) rungtyje ant lygiagrečių užėmė 150 v., ant buomo 188 v., laisvųjų pratimų – 92 v., atraminio šuolio rungtyje – 175 v., daugiakovėje – 134 v.

Robertas Tvorogalas(tr. Jevgenijus Izmodenovas) rungtyje ant skersinio užėmė 16 v., ant lygiagrečių – 35 v., ant arklio – 64 v., ant žiedų – 66 v., laisvųjų pratimų rungtyje – 72 v., atraminio šuolio – 110 v., daugiakovėje – 29 v. Robertas yra antras atsarginis daugiakovės finale.

Didžiausias Roberto laimėjimas, tai iškovotas  kelialapis į Tokijo olimpines žaidynes!!! 🇱🇹💐

Džiaugiamės savo sportininkų bei jų trenerių pergalėmis!!!! Linkime nesustoti ir siekti dar didesnių aukštumų!!!

PAPILDYTA:

Robertas Tvorogalas gavo galimybę dalyvauti sportinės gimnastikos pasaulio čempionato vyrų daugiakovės finalinėse varžybose.  Robertas užėmė 24 vietą!!!!🇱🇹
Nugalėtoju tapo rusas N. Nagornyy. Sidabro medalį iškovojo A. Dalaloyan (RUS), bronzos – O. Verniaiev (UKR).
R. Tvorogalo treneris Jevgenijus Izmodenovas prieš varžybas buvo susirūpinęs Robertu. Robertas skundėsi peties skausmu, tačiau tai nesutrukdė jam ginti Lietuvos garbę pasaulio čempionate!!!!

Didžiausi sveikinimai Robertui Tvorogalui bei jo treneriui Jevgenijui Izmodenovui!!!!