Gimnastika - Naujienos

Rgs21

Startavo „Judėjimo savaitė”

Rugsėjo 21-27 d. visoje Lietuvoje, kaip ir daugumoje Europos šalių, vyks ketvirtosios “Judėjimo savaitės” („Move Week”) renginiai.

Lietuvoje pagrindinis šios šventės organizatorius – Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija “Nemunas”, kuri judėjimo savaitės renginius organizuos kartu su Tarptautine sporto ir kultūros asociacija (ISCA). Rugsėjo 21-ąją  “Judėjimo savaitės” renginiams iškilmingai startas buvo duotas Lietuvos žemės ūkio ministerijoje.
STARTAS. Susirinkusiuosius pasveikino Žemės ūkio viceministrė Lina Kujalytė. “Pastaruoju metu labai daug kalbame apie sveiką mitybą ir judėjimą. Judėjimas, sportas, sveikata – tai kertiniai žodžiai, kuriais kiekvienas mūsų turėtume vadovautis. Tad kviečiu nebūti abejingais ir prisijungti prie Europos judėjimo savaitės, tegul judėjimas jums suteikia ne tik fizinę, bet ir dvasinę naudą”, – kalbėjo Žemės ūkio viceministrė.
LKSKA „Nemunas” valdybos pirmininkas Kęstutis Levickis specialiai pagamintais “Move Week” sportiniais marškinėliais aprengė viceministrę, o visus susirinkusiuosius apdovanojo  šiam renginiui pagamintomis apyrankėmis. Jis taip pat  pagarsino žinią, kad šiemet “Judėjimo savaitės” renginiuose jau užsiregistravo 23 500 dalyvių. Iš viso Lietuvoje turėtų vykti  73 renginiai.
Iškilmingo atidarymo metu pasirodė Vilniaus sporto centro aerobinės gimnastikos grupė, vadovaujma trenerės Virginijos Juodviršės. Programą atliko praėjusių metų Lietuvos 12-14 metų čempionės ir tarptautinių varžybų prizininkės Gabrielė Stupak, Aušrinė Budzevičiūtė ir Roberta Gastevičiūtė, kurios rengiasi už poros savaičių įvyksiančioms Lietuvos taurės varžyboms Kaune ir šis jų pasirodymas Žemės ūkio ministerijoje buvo kaip ir viena iš repeticijų.
Gimnasčių vadovė V. Juodviršė pakvietė Žemės ūkio ministerijos darbuotojus kartu pasimankštinti su gimnanstėmis ir visus paragino aktyviai judėti ne tik šią savaitę, bet ir ateityje kiekvieną dieną.
FullSizeRender (2) FullSizeRender (3)