Gimnastika - Naujienos

Geg06

Tarptautinis sportinės gimnastikos turnyras ,,Daugpilis 2022″

Š. m. balandžio 30 d. Latvijoje vyko Tarptautinis sportinės gimnastikos turnyras ,,Daugpilis 2022″, kuriame dalyvavo Sostinės sporto centro sportininkės.

Sveikiname Danielę Tarailytę iškovojus ne vieną medalį šiose varžybose. Sportininkė iškovojo sidabro medalius daugiakovėje, laisvuosiuose pratimuose ir pratime ant lygiagrečių bei bronzos medalį pratime ant buomo.

Estelą Mariją Kižytę iškovojus aukso medalį laisvųjų pratimų rungtyje ir 3-ają vietą ant lygiagrečių. Daugiakovėje E. M. Kižytė užėmė 4-ają vietą.

Urtę Klimašauskaitę iškovojus bronzos medalį laisvuosiuose pratimuose, daugiakovėje sportininkė buvo 4-ta.

Andrėjos Šakalinytės geriausias rezultatas atraminio šuolio rungtyje, čia iškovota 5-ta vieta! Gretei Zdanovičiūtei ir Ivetai Vinevičiūtei geriausiai sekėsi pratime ant buomo, Gretė laimėjo 5-ają vietą, o Iveta 7-ają vietą.

Sveikiname sportininkes ir trenerę A. Mielko pasirodžiusias tarptautiniame turnyre ir iškovojus ne vieną medalį bei linkime sėkmės tolimesnėse varžybose!