Gimnastika - Naujienos

Spa11

Vilniaus miesto meninės gimnastikos čempionatas

Spalio 9 d. Vilniuje vyko Vilniaus miesto meninės gimnastikos suaugusiųjų grupinių pratimų čempionatas, jaunių taurės varžybos, jaunučių asmeninis ir komandinis čempionatas. Tai buvo pirmosios varžybos po vasaros atostogų. Džiaugiamės bei sveikiname visas gimnastes sėkmingai startavus Vilniaus miesto čempionate!!!

Grupinių pratimų su kamuoliais nugalėtojomis tapo komanda  “Gracija” (Adriana Nosevič, Aurelija Šotaitė, Gabija Makutėnaitė, Ieva Vosyliūtė, Gabija Cicėnaitė, Greta Jasevičiūtė) surinkusi 30,60 balų.

Jaunučių amžiaus grupėje asmeninėse varžybose 1 vietą užėmė Milana Tricolici (tr. R. Židonienė), surinkusi 33,35 balų, 2 vietą – Gabriela Belous (tr. E. Čipkienė) surinkusi 32,20 balų, 3 vietą laimėjo Roberta Ranonytė (tr. R. Židonienė)  surinkusi 32,10 balų.

Jaunučių komandinėse varžybose 1 vietą laimėjo Luiza Šimanska (tr. T. Linovskienė) ir Ilana Pakhomova (tr. E. Čipkienė) surinkusios 55,50 balų, 2 vietą laimėjo Nikolė Smaliukaitė ir Liuka Balkevičiūtė (tr. E. Čipkienė) surinkusios 51,10 balų, 3 vietą- Milena Kastner (tr. J. Martinkėnaitė, S. Jasevičienė) ir Roberta Matijošaitytė (tr. R. Židonienė) surinkusios 47,65 balų.

Jaunių amžiaus grupėje daugiakovėje 1 vietą laimėjo Anastasija Minailova (tr. T. Linovskienė) surinkusi 26,15 balų, 2 vietą užėmė Diana Artiomova (tr. R. Židonienė) surinkusi 26,00 balų, 3 vietą – Nikolė Gediminaitė (tr. E. Čipkienė) surinkusi 25,30 balų.

Jaunių varžybose pratime su lanku 1 vietą užėmė Paulina Drozdovskytė (tr. J. Leščinskaitė), 2 vietą-Ariana Jureko (tr. S. Mackonienė), 3 vietą laimėjo Elzė Nikolė Blažytė (tr. R. Židonienė).

Sveikiname visas gimnastes bei jų treneres bei linkime sėkmės Lietuvos čempionate, kuris vyks spalio 19 d. Kaune.

Varžybų protokolai: varžybų_rezultatai_2019_10_09