Gimnastika - Naujienos

Kov21

Vilniaus miesto meninės gimnastikos varžybos

Kovo 20 d. Vilniuje vyko Vilniaus miesto meninės gimnastikos atskirų įrankių, asmeninės ir komandinės varžybos. Galėjome grožėtis įspūdingais gimnasčių pasirodymais. Gimnastės pasirodė su įvairiais įrankiais-kaspinu, šokdyne, kuokelėmis, lanku, kamuoliu. Tai buvo atrakinės varžybos į Lietuvos čempionatą, kuris vyks kovo 23 d. Klaipėdoje.

Jaunučių amžiaus grupėje  1 vietą laimėjo Kornelija Latyšovič (tr. T. Linovskienė). Jaunių amžiaus grupėje lyderė tapo Ema Mucharskyte (tr. T. Linovskienė). Komandinėse varžybose 1 vietą laimėjo Dominyka Jučė (tr. E.  Čipkienė) ir Ūla Šaltenytė (J. Leščinskaitė).

Atskirų įrankių jaunimo amžiaus grupėje visas pirmas vietas nuskynė Fausta Šostakaitė (tr. E.Čipkienė). Suaugusiųjų amžiaus grupėje 1 vietą pratime su lanku laimėjo M. Gardiuk (tr. S.Mackonienė), pratime su kamuoliu 1 vietą užėmė Aurelija Šotaitė (tr. S.Mackonienė), pratime su kuokelėmis ir kaspinu 1 vietą laimėjo N.Masionytė (tr. R. Židonienė).

Sveikiname gimnastes bei jų treneres ir  linkime gerų rezultatų Lietuvos čempionate!!!!