Gimnastika - Naujienos

Spa20

Vilniaus miesto sporto centro meninės gimnastikos čempionatas!

Š. m. spalio 19 d. Vilniuje vyko Vilniaus miesto sporto centro meninės gimnastikos suaugusiųjų grupinių pratimų ir jaunučių asmeninis čempionatas. Tai buvo atrankinės varžybos į Lietuvos čempionatą, kuris vyks jau šį penktadienį Kaune.

Grupinių pratimų nugalėtojomis tapo tr. S. Mackonienės ir R. Židonienės komanda „Pirmyn“! 2 vietą užėmė tr. R. Židonienės komanda „Gracija“, o bronzos medaliais pasidabino tr. J. Leščinskaitės-Gerulės komanda „Gimnastikos žingsnis“!

Jaunučių am. grupėje stipriausios buvo tr. E. Čipkienės auklėtinės: Austėja Peseckaitė -1 vieta ir Mingailė Beinoraitė – 2 vieta! 3 vietą laimėjo Ieva Miškinytė (tr. S. Mackonienė).

Sveikiname visas dalyves su puikiu startu bei linkime sėkmės Lietuvos čempionate!!!