Gimnastika - Naujienos

Spa30

Vilniaus miesto vyrų sportinės gimnastikos rudens čempionatas

Spalio 29 d. Vilniuje vyko Vilniaus miesto vyrų sportinės gimnastikos jaunimo, jaunių ir jaunučių rudens čempionatas. Tai buvo pirmas šio sezono startas bei atrankinės varžybos į Lietuvos  čempionatą, kuris vyks lapkričio 8 d. Vilniuje.

Jaunimo amžiaus grupėje 1 vietą laimėjo Gytis Chasažyrovas (tr. A. Filatovas) surinkęs 73,30 balų, 2 vietą – Rytis Jodzevičius (tr. A. Filatovas) surinkęs 66,70 balų, 3 vietą-Orestas Kuliešius (tr. V. Šurpikas) surinkęs 65,70 balų.

II jaunių varžybų programoje 1 vietą užėmė Marijus Lipnevič (tr. V. Esaulov), 2 vietą-Matas Jokūbas Šarakauskas (tr. T. Butautas), 3 vietą-Emilijus Korlis (tr. J. Izmodenov).

I jaunių varžybų programoje nugalėtojas Artemij Suchodimcovas (tr. J. Izmodenov), 2 vietą laimėjo Maksim Keiras (tr. J. Izmodenov), 3 vietą – Motiejus Masiliūnas (tr. A. Filatovas).

Jaunučių amžiaus grupėje 1 ir 2 vietas laimėjo tr. V. Esaulovo sportininkai Ignas Kazakevičius ir Benas Vincentas Stumburys, 3 vietą – Oskaras Nagrockis (tr. J. Izmodenov).

Sveikiname visus dalyvius bei jų trenerius!!!!