Gimnastika - Naujienos

Bir16

Vilniuje varžėsi aerobinės gimnastikos atstovai (video)

Birželio 10-12 dienomis vykęs atviras Vilniaus aerobinės gimnastikos čempionatas žiūrovams dovanojo daug įspūdingų akimirkų. Tris dienas pasirodymus rengę per 500 sportininkų iš keturių šalių tarpusavyje pasidalino per 100 medalių komplektų.

Varžybose gerai sekėsi ir Vilniaus miesto sporto centro atstovams. Suagusiųjų varžybose aukso medalį laimėjo Margarita Narbut. Bendroje komandų įskaitoje Vilniaus miesto sporto centro komanda (trenerės Virginija Juodviršė ir Laura Sekmokaitė) užėmė aukštą antrą vietą. 1 vietą komandinėje įskaitoje iškovojo Klaipėdos SŠK „Gracija“ (trenerės Violeta Masiulienė, Laura Maškova ir Lilija Kazlauskaitė), 3 vieta atiteko ASU SK „Pilėnai“ komandai (trenerė Roma Aleksandravičienė).

Visi varžybų rezultatai (.ZIP dokumentas)