Gimnastika - Naujienos

Sau23

VMSC meninės gimnastikos čempionatas

Sausio 22 d. Vilniuje vyko VMSC meninės gimnastikos čempionatas. Tai buvo pirmos varžybos šiais metais. Gimnastės varžėsi dėl galimybės dalyvauti Lietuvos čempionate, kuris vyks vasario 8-9 d. Klaipėdoje.

Varžybose dalyvavo jaunutės, jaunės, jaunimas bei suaugusios. Varžybas atidarė jaunučių grupinio pratimo komanda “Gracija” su 5 lankais (tr. R. Židonienė).  Jaunutės asmeniniame čempionate atliko pratimus su šokdyne bei pirmą kartą pasirodė su kuokelėmis. Jaunės bei jaunimas atliko pratimus su šokdyne, kuokelėmis bei kaspinu, o suaugusios pasirodė su visais keturiais įrankiais.

Jaunučių asmeniniame čempionate 1 vietą laimėjo Smiltė Šetikaitė (tr. J. Leščinskaitė).

Jaunių amžiaus grupėje stipriausia buvo Milana Tricolici (tr. R. Židonienė).

Jaunių komandiniame čempionate 1 vietą laimėjo Elzė Nikolė Blažytė ir Roberta Ranonytė (tr. R. Židonienė).

Jaunimo amžiaus grupėje geriausiai pasirodė Diana Artiomova (tr. R. Židonienė),o jaunimo komandiniame čempionate 1 vieta užėmė Nikoletė Gediminaitė (tr. E.Čipkienė) ir Andrė Suraučiūtė (tr. S. Mackonienė).

Suaugusiųjų amžiaus grupėje 1 vietos laimėtoja Fausta Šostakaitė (tr. E. Čipkienė).

Sveikiname visas dalyves bei jų treneres bei linkime sėkmės Lietuvos čempionate!!!

Varžybų rezultatai: meninės gimnastikos rezultatai_vmsc jnč_jn_jm_s_2020_01_22