Individualios sporto šakos - Naujienos

Geg17

Lietuvos šaudymo mažo kalibro ginklais jaunimo čempionatas

Gegužės 15-16 d. Rokiškyje įvyko Lietuvos jaunimo čempionatas. Jame startavo ir dėl Lietuvos čempionų vardų kovojo šauliai iš Vilniaus, Kauno, Biržų, Šiaulių ir Rokiškio, iškovoję 1-10 vietas Lietuvos jaunimo komandiniame čempionate. Sveikiname sporto centro sportininkus ir jų trenerius:

Lietuvos jaunimo čempionate greitašaudos 8s, 6s, 4s rungtyje , antrą vietą iškovojo buvęs Vilniaus miesto sporto centro auklėtinis Karol Belevič, o trečią vietą užėmė Titas Pajarskas. Sportininkų trenerė V.Zvicevičienė.

Lietuvos jaunimo čempione 30+30 rungtyje tapo buvusi Vilniaus miesto sporto centro sportininkė Emilija Suchalet. Trečią vietą užėmė Greta Rankelytė. Sportininkių trenerė V.Zvicevičienė.

Lietuvos jaunimo čempionate laisvo pavyzdžio pistoletu antrą vietą iškovojo Karol Belevič. Trenerė V.Zvicevičienė.

Lietuvos jaunimo čempionate šautuvo 3 padėčių rungtyje antrą vietą iškovojo buvusi Vilniaus miesto sporto centro sportininkė Aleksandra Semionovaitė. Treneris M.Leščevski.

Lietuvos jaunimo čempionate šautuvo 3 padėčių rungtyje antrą vietą iškovojo Mykolas Osencovas. Treneris M.Leščevski.