Individualios sporto šakos - Naujienos

Geg11

Gegužės 8-9d. Panevėžyje vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas sprinto ir mišrių sprinto estafečių trasose.

Sprinto trasoje sportininkams priklausomai nuo amžiaus ir lyties reikėjo įveikti nuo 1,9 km 11 KP iki 3,0 km 16 KP trasas. Jaunių merginų (M18) amžiaus grupėje visą nugalėtojų pakylą užėmė VMSC sportininkės: Emilija Tamoševičiūtė (trenerė J.Šulčienė),  Brigita Drazdauskaitė (trenerė A.Stankevičienė) ir Beatričė Karlonaitė (trenerė R.Čaikovskienė). Prizines vietas iškovojo ir daugiau  VMSC merginų. Čempione M14 grupėje tapo Margarita Dienytė (trenerė J.Šulčienė), sidabro medalius iškovojo Eva Sriubaitė (M12, trenerė A.Stankevičienė) ir Goda Ziaziulytė (M16, trenerė J.Šulčienė), o bronzą – Ugnė Motiejūnaitė (M12, trenerė A.Stankevičienė). Vaikinai pasirodė kiek kukliau. V18 grupėje Adomas Časas (trenerė E.Staišiūnienė) iškovojo antrąją vietą.

Mišrių sprinto estafečių komandas sudarė po 2 merginas ir 2 vaikinus. Pirmąją vietą iškovojo VMSC vaikų MV12 ir jaunių MV18 grupės komandos. Nugalėtojų titulus iškovojo: Eva Sriubaitė (trenerė A.Stankevičienė), Vincas Balčiūnas(trenerė E.Staišiūnienė), Povilas Papreckis(trenerė J.Šulčienė) ir Ugnė Motiejūnaitė (trenerė A.Stankevičienė), bei Brigita Drazdauskaitė (trenerė A.Stankevičienė), Adomas Časas (trenerė E.Staišiūnienė), Andojas Lapinskas (trenerė J.Šulčienė) ir Goda Ziaziulytė (trenerė J.Šulčienė). Trečiąsias vietas iškovojo MV14 komanda – Barbora Balčiūnaitė (trenerė E.Staišiūnienė), Dominykas Miežinis(trenerė J.Šulčienė), Domas Lazauskas (trenerė J.Šulčienė) ir  Margarita Dienytė (trenerė J.Šulčienė), bei jaunučių MV16 komanda – Mantas Tomaševskij (trenerė A.Stankevičienė), Algirdas Dienys(trenerė J.Šulčienė) bei Ugnė Norkutė (trenerė E.Staišiūnienė).

Kitas Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas numatytas gegužės 22-23 d. Živulčiškės miške, Lazdijų rajone. Ten vyks Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas vidutinėje trasoje ir masinio starto varžybose.