Individualios sporto šakos - Naujienos

Lie22

Lietuvos orientavimosi sporto mokinių komandinis čempionatas

2020 m. birželio 27 d. vyko Lietuvos orientavimosi sporto mokinių komandinis čempionatas, kur puikiai pasirodė Vilniaus miesto sporto centro sportininkai.  Jie iškovojo net 5 aukso medalius iš 8 galimų.
Berniukų iki 12 metų grupėje aukso medalius laimėjo Papreckis Povilas, Lazauskas Domas, Eivinas Tautvydas, Stankevičius Rytas.
Mergaičių iki 12 metų grupėje prizines vietas iškovojo net dvi VMSC komandos:
1-ąją vietą iškovojo Balčiūnaitė Barbora, Sriubaitė Eva, Gudelytė Saulė, Strumskytė Liepa. O 2-ąją vietą užėmė Traubaitė Saulė, Motiejūnaitė Ugnė, Dienytė Margarita ir Pukštaitė Aistė.
Berniukų iki 14 metų grupėje aukso medalius iškovojo Dienys Algirdas, Rutkauskas Domantas, Kriukas Martynas ir Sriubas Vainius.
Sidabro medalius laimėjo vaikinai  iki 16 metų grupėje: Valatkevičius Rytis, Rimkus Tautvydas, Baronas Ignas ir Montvilovas Ignas.
Merginos iki 16 metų grupėje taip pat laimėjo sidabro medalius: Ziaziulytė Goda, Staišiūnaitė Emilija, Drazdauskaitė Brigita ir Adomaitytė Emilija.
Nepralenkiami buvo vaikinai iki 18 metų grupėje ir aukso medalius iškovojo Lapinskas Andojas, Časas Adomas, Traubas Adomas ir Stanaitis Rimantas.
Vaikinams nenusileido ir merginos iki 18 metų grupėje ir 1-ąją vietą iškovojo Karlonaitė Beatričė, Tamoševičiūtė Emilija ir Lukauskaitė Rūta.
Labai džiaugiamės puikiu jaunųjų sportininkų pasirodymu ir linkime toliau garsinti Vilnių ir Vilniaus miesto sporto centrą.