Individualios sporto šakos - Naujienos

Geg13

Lietuvos orientavimosi sprinto ir mišrių estafečių čempionatas

Š. m. gegužės 5-6 dienomis Trakuose vyko Lietuvos orientavimosi sporto sprinto čempionatas ir mišrių estafečių čempionatas, kur gausiai dalyvavo Vilniaus miesto sporto centro auklėtiniai.
Sprinto trasoje  Margarita Dienytė iškovojo aukso medalį vaikų grupėje iki 12 metų,
Goda Ziaziulytė laimėjo bronzos medalį  vaikų grupėje iki 14 metų,
Beatričė Karlonaitė ir Adomas Časas laimėjo po bronzos medalį jaunučių grupėje,
Kasparas Šulčys ir Viktorija Drazdauskaitė pasipuošė bronzos medaliais jaunimo grupėje.
Mišrią sprinto estafetę sudarė dvi mergaitės ir du berniukai. Geriausiai sekėsi sportininkams startavusiems jaunučių grupėje, kur Vilniaus miesto sporto centro auklėtiniai iškovojo aukso medalį. Komandai atstovavo Beatričė Karlonaitė, Rytis Valatkevičius, Adomas Časas ir Brigita Drazdauskaitė. Vaikų grupėje iki 12 metų komanda iškovojo sidabro medalį.