Individualios sporto šakos - Naujienos

Geg15

Lietuvos vaikų ir jaunučių komandinis-asmeninis mažo kalibro ginklais čempionatas

Š.m. gegužės 11 dieną, Rokiškyje vyko Lietuvos vaikų (2005 gim.m ir jaun.) ir jaunučių (2003 gim.m.) komandinis-asmeninis čempionatas mažo kalibro ginklais.

Vaikų tarpe šautuvo rungtyje tarp berniukų, pratime 10 šūvių gulint Vilniaus I komanda, kurią sudarė Vilniaus miesto sporto centro sportininkai: Danielius Stankevičius, Natas Kemežys, Dovydas Legatas komandinėje įskaitoje užėmė 1 vietą tarp 9 komandų.
Asmeninėje įskaitoje Danielius Stankevičius taip pat liko 1 vietoje.
Pratime 2 padėtys (klūpint, gulint) Vilniaus I komanda pralaimėjusi 1 taškų Rokiškio komandai, liko 4 vietoje, užtat asmeninėje įskaitoje Danielius Stankevičius vėl iškovo medalį užėmęs 3 vietą.
Merginų tarpe, pratime 10 šūvių gulint, Vilniaus I komanda, kurią sudarė Evelina Volodko, Gabriele Rynkevič nusileidusios Šiaulių I komandai, liko 2 vietoje.
Vilniaus II komanda, kurią sudarė Diana Boldyreva užėmė 5 vietą.
Pratime 2 padėtys (klūpint, gulint) Vilniaus I komanda vėlgi užėmė 2 vietą, užtat asmeninėje įskaitoje Evelina Volodko iškovojo 3 vietą.
Jaunučių tarpe pratime 20 šūvių gulint tarp merginų, Vilniaus I komanda (Julia Krutova, Evelina Volodko, Austėja Maceinaitė) liko 3 vietoje. Pratime 2 padėtys merginos buvo nenugalimos ir iškovojo 1 vietą. Abiejuose pratimuose Julia Krutova asmeninėje įskaitoje užėmė 2 vietas.
Pistoleto rungtyje tarp vaikų, berniukų tarpe Vilniaus I komanda, kurią sudarė Julian Siroit, Nikita Tarasenko, Olgerd Krasinski liko 2 vietoje. Vilniaus II komanda, kurią sudarė Artiom Kolesnikov, Bernardas Andrijauskas, Kiril Budilin užėmė 5 vietą.
Jaunučių tarpe Aleksas Kasakovskis, Nikita Tarasenko ir Arnas Petrauskas kurie atstovavo Vilniaus I komandai pratime 25 m pasirodantis taikinys liko nepralenkiami ir užėmė 1 vietą. Pratime į apvalų taikinį berniukai nusileido Alytaus m. komandai ir liko 2 vietoje.
Mergaičių tarpe į apvalų ir pasirodanti taikinį Emilija Miliajevaitė, Austėja Budzevičiūtė, Emilija Plukytė atstovavusios Vilniaus I komandai užėmė 1 vietą.
Jaunučių tarpe į apvalų ir pasirodanti taikinį Vilniaus I komanda iškovo 1 vietą, o Vilniaus II komanda pratime į apvalų taikinį užėmė 3 vietą.
Emilija Miliajevaitė 2006 gim.m. šiose varžybose buvo nenugalima ir iškovojo 6 aukso medalius, 1 sidabro ir 1 bronzos medalį!