Individualios sporto šakos - Naujienos

Rgs20

Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių orientavimosi sporto čempionatas estafečių ir ilgoje trasoje

Rugsėjo 18-19 d. Subartonių miške, Merkinės seniūnijoje vyko Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių orientavimosi sporto čempionatas estafečių ir ilgoje trasoje.

Visą laiką pliaupiant lietui estafečių trasoje sportininkams priklausomai nuo amžiaus ir lyties reikėjo įveikti nuo 2,9 km 11 KP iki 4,5 km 13 KP trasas. Pirmąsias vietas iškovojo VMSC merginų 14, 16 ir vaikinų 18 grupės komandos. Nugalėtojų titulus iškovojo: Dienytė Margarita, Balčiūnaitė Barbora, Traubaitė Saulė,  Staišiūnaitė Emilija, Norkutė Ugnė, Ziaziulytė Goda, Rimkus Tautvydas, Valatkevičius Rytis ir Časas Adomas. Antrąsias vietas iškovojo  VMSC merginų 12 ir vaikinų 12, 16, 18 grupės komandos. Sidabro medaliais pasipuošė: Sriubaitė Eva, Midvikytė Sofija, Motiejūnaitė Ugnė, Rudys Adrijus, Balčiūnas Vincas, Papreckis Povilas, Rutkauskas Domantas, Dienys Algirdas, Montvilovas Ignas, Traubas Adomas, Makutėnas Mikalojus ir Karašauskas Jokūbas.

Ilgoje trasoje jauniesiems orientacininkams reikėjo įveikti nuo 3,2 km 8 KP iki 8,5 km 17 KP trasas. Čempione M12 grupėje tapo Ugnė Motiejūnaitė. Prizines vietas iškovojo ir daugiau VMSC sportininkų: sidabro medalius iškovojo Eva Sriubaitė (M12), Adrijus Rudys (V12), bronzos – Margarita Dienytė (M14),  Vincas Balčiūnas (V12) ir Jonas Jakštys (V14). Vaikinų 18 grupėje visą nugalėtojų pakylą būtų užėmė VMSC sportininkai : Adomas Časas, Tautvydas Rimkus ir Adomas Traubas, tačiau dėl teisėjų klaidos statant kontrolinius punktus, šios grupės rezultatai buvo anuliuoti.

Kitą savaitę Vilniaus apylinkėse vyks orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas sprinto, estafečių ir ilgoje trasoje.