Individualios sporto šakos - Naujienos

Bir08

Marijampolėje VMSC jaunųjų baidarininkų medalių lietus

Birželio 4 d. Marijampolėje įvyko kasmetinis baidarių ir kanojų irklavimo renginys – pasaulio čempiono Egidijaus Balčiūno taurės varžybos. Jose susitiko Vilniaus, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių komandos. Varžybos vykdytos K-1 200, 1200 ir K-2 200 rungtyse.

Sveikiname trenerius Joną ir Gintautą Aleksejūnus ir jų auklėtinius:

Tajų Ulozą, iškovojusį pirmąją vietą 10 m. berniukų amžiaus grupėje, K-1 200 m distancijoje;
Vincentą Vittą, iškovojusį antrąją vietą 10 m. amžiaus grupėje, K-1 200 m distancijoje.

Oskarą Pauliką, iškovojusį pirmąją vietą 12 m. berniukų grupėje, K-1 200 m distancijoje;
Oskarą Ulozą, iškovojusį antrąją vietą 12 m berniukų grupėje, K-1 200 m distancijoje.

Benediktą Stokę, iškovojusį pirmąją vietą 14 m berniukų grupėje, K-1 200 m distancijoje;

Agotą Šolomovaitę, iškovojusią pirmą vietą 12 m. mergaičių grupėje, K-1 200 m distancijoje;
Mariją Montvilaitę, iškovojusią antrą vietą 12 m mergaičių grupėje, K-1 200 m distancijoje.

Tajų Ulozą, iškovojusį pirmąją vietą 10 m. berniukų amžiaus grupėje, K-1 1200 m distancijoje;
Vincentą Vittą, iškovojusį antrąją vietą 10 m. amžiaus grupėje, K-1 1200 m distancijoje.

Benediktą Stokę, iškovojusį pirmąją vietą 14 m berniukų grupėje, K-1 1200 m distancijoje.

Agotą Šolomovaitę, iškovojusią pirmą vietą 12 m. mergaičių grupėje, K-1 1200 m distancijoje.
Mariją Montvilaitę, iškovojusią antrą vietą 12 m mergaičių grupėje, K-1 1200 m distancijoje.

Tajų Ulozą ir Vincentas Vittą, iškovojus pirmąją vietą, 12 m. berniukų grupėje, K-2 200 m distancijoje;
Oskarą Pauliką ir Oskarą Ulozą, iškovojus pirmąją vietą 12 m. berniukų grupėje, K-2 200 m distancijoje.

Benediktą Stokę, iškovojus antrąją vietą, 14 m. berniukų grupėje, K-2 200 m distancijoje.

Agotą Šolomovaitę ir Milaną Suščenko, iškovojus pirmąją vietą 12 m. berniukų grupėje, K-2 200 m distancijoje;
Mėtą Matulevičiūtę ir Mariją Montvilaitę, iškovojus antrąją vietą 12 m. berniukų grupėje, K-2 200 m distancijoje;

Viliją Vittą ir Mildą Kauzonaitę, iškovojus antrąją vietą 14 m. mergaičių grupėje, K-2 200 m distancijoje.