Individualios sporto šakos - Naujienos

Bir05

Merginos treniravosi su pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionu Justinu Kinderiu

Vilniaus atviro jaunimo centro “MES PATYS” merginos dalyvavo fotosesijoje-treniruotėje kartu su pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionu Justinu Kinderiu. Merginos susipažino su viena iš šiuolaikinės penkiakovės rungčių – fechtavimu. Jos taip pat turėjo galimybę fechtavimo takeliuose išbandyti šią Olimpinę sporto šaką ir susirungti su pasaulio čempionu Justinu Kinderiu.

Didėjantis rūkymo, alkoholio, narkotinių medžiagų vartojimo paplitimas – viena iš didžiausių visuomenės sveikatos ir socialinių problemų. Akcijoje dalyvauja Vilniaus atviro jaunimo centro “MES PATYS” merginos, kurios netūri žalingų įpročių ir atsakingai galvoja apie savo ir savo vaikų sveikatą ir ateitį.

Akcija – puiki galimybė apdovanuoti merginas už jų stibrybę, geranoriškumą, tikėjimą savimi, šeima ir savo ateitimi. Šios merginos užaugusios ir įžengusios į suaugusiųjų gyvenimą taps geros šeiminkės bei puikios, mylinčios mamos. Pagrindinis akcijos tikslas – atkreipti dėmesį, kokią žalą visuomenei daro rūkymas, alkoholio ir psichotropinių medžiagų vartojimas, bei paskatinti jaunas merginas atsisakyti šių žalingų įpročių ne tik savo, bet ir artimiausių žmonių ir būsimų vaikų labui.