Individualios sporto šakos - Naujienos

Vas03

Puikūs rezultatai Lietuvos orientavimosi slidėmis čempionate

2021 m. sausio 30-31 dienomis Vilniuje įvyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas sprinto ir vidutinėje trasose. Varžybos vyko tik aukšto meistriškumo grupėms U16, U18, U20 vyrų ir moterų grupėse bei suaugusiųjų moterų ir vyrų grupėse.

Čia puikiai pasirodė Vilniaus miesto sporto centro sportininkai.

Sprinto trasoje vyrų U20 grupėje aukso medalį iškovojo Adomas Traubas, sidabras atiteko Andojui Lapinskui. Moterų U20 grupėje auksiniu medaliu pasipuošė Emilija Tamoševičiūtė. Vyrų U18 grupėje antrąją vietą iškovojo Algirdas Dienys, o trečią – Adomas Časas. Moterų U16 grupėje aukso medalį iškovojo Saulė Traubaitė, o sidabrą – Margarita Dienytė.

Vidutinėje trasoje vyrų U20 grupėje vienodą laiką, 47:13, parodė ir aukso medalius užsikabino Andojas Lapinskas ir Adomas Traubas. Moterų U20 grupėje vėl pirmą vietą iškovojo Emilija Tamoševičiūtė, o vyrų U18 grupėje Algirdas Dienys ir Adomas Časas pasidalino antra ir trečia vietomis. Moterų U18 grupėje bronzą iškovojo Brigita Drazdauskaitė, o moterų U16 grupėje Saulė Traubaitė pasipuošė sidabro medaliu.

Nuoširdžiai sveikiname sportininkus ir trenerius puikiai pasirodžius Lietuvos čempionate.

Šios varžybos buvo atranka į Pasaulio Jaunimo ir Europos jaunių čempionatus, kurie vyks vasario 21- 28 dienomis Estijoje.