Individualios sporto šakos - Naujienos

Rgs06

S. Ritter ir R. Maščinskui – pasaulio čempionato sidabras, M. Griškoniui – bronza

Baigėsi Prancūzijoje vykęs pasaulio irklavimo čempionatas. Jame puikiai pasirodė Centro sportininkai.

Vienvietininkė Lina Šaltytė  B finale finišavo antra (7:27.300), bendroje įskaitoje užėmė aštuntą vietą ir pateko į olimpiadą.

Lietuvos moterų porinė dvivietė valtis kurią irklavo Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė A finale užfiksavo penktą laiką tarp šešių įgulų (6:48.64) ir liko be medalių. Čempionėmis tapo Naujosios Zelandijos atstovės (6:45.090), sidabrą laimėjo graikės (6:46.510), o bronzą – vokietės (6:47.190).

Daug geriau pasirodė vyrų porinė dvivietė valtis. Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter tapo planetos vicečempionais (6:05.310), į priekį praleidę tik titulą apgynusius kroatus (6:03.330). Trečią vietą iškovojo Naujosios Zelandijos duetas (6:06.730).

Medaliu pasidabino ir dar vienas lietuvis – vienvietininkas Mindaugas Griškonis pasidabino bronza (6:57.640), į priekį praleidęs tik čempionu tapusį čeką Ondrejų Syneką (6:54.760) ir antrą likusį zelandą Mahe’ą Drysdale’ą (6:55.100).

D. Vištartaitė su M. Valčiukaite, R. Maščinskas su S. Ritter ir M. Griškonis savo kišenėse jau turi garantuotas vietas Brazilijoje. Tokį pat rezultatą pasiekė ir vyrų porinė keturvietė valtis. Dominyko Jančionio, Aurimo Adomavičiaus, Žygimanto Gališanskio ir Martyno Džiaugio kvartetas pirmenybėse užėmė 6-ą vietą.