Individualios sporto šakos - Naujienos

Kov19

Šeimų šaudymo varžybos

Š.m. kovo 16 dieną, Vilniuje, Zujūnuose įvyko jau tradicinėmis tampančios „Šeimų šaudymo varžybos”. Šiemet varžybose sudalyvavo net 40 šeimų. VMSC šaudymo trenerio Miroslav Leščevski iniaciatyva vykdomos varžybos kiekvienais metais džiugina vis labiau.

Varžybos vyko  šaudant  po 15 šūvių (5 bandomieji  ir 10  įskaitinių) pneumatiniais ginklais, dalyvius skirstant į penkias grupes: mamos, tėčiai, mergaitės, berniukai ir komandinė įskaita (pilnametis šeimos narys + nepilnametis šeimos narys).
Mamų grupėje taikliausia buvo ir pirmą vietą užėmė Lucyna Jancevič surinkusi 92 taškus, antra liko Erika Zacharevičienė surinkusi 91 tašką ir trečią vietą iškovojo Natalija Stankevičienė, surinkusi taip pat 91 tašką.
Tėvelių grupėje nenugalimas buvo Valentin Miliajev, kuris surinko 99 taškus iš šimto galimų. Antras liko Remigijus Juokimavičius su 97 taškais ir su tokia pačia taškų suma trečią vietą iškovojo Irmantas Valūnas.
Mergaičių grupėje su 95 taškais nulaimėjo mūsų Vilniaus miesto sporto centro sparčiai tobulėjanti sportininkė Emilija Miliajevaitė. Prizines vietas iškovojo ir kitos VMSC sportininkės: antrą vietą iškovojo Evelina Volodko, surinkusi 94 taškus, trečią vietą – Emilija Lipnevič su 93 taškais.
Berniukų grupėje laimėjo Dovydas Legatas (VMSC), surinkęs 93 taškus, antras buvo Faustas Narkevičius (VMSC) su tokia pačia taškų suma ir trečias liko Olgierd Krasinski su 89 taškais.
Komandinėje įskaitoje nenugalima buvo Miliajevų šeima, kuri surinko 194 taškus iš 200 taškų galimų. Antri liko Juokimavičiai surinkę 190 taškų ir trečią vietą iškovojo Emilija Lipnevič su krikštatėviu Olegu Lyčiaginu, kurie bendrai surinko 186 taškus.
Medaliais apdovanoti buvo ir patys mažiausi šauliai, kurių amžius siekė vos 6 metus.
Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o nugalėtojos šeimos – taurėmis ir prizais.
Sveikiname mūsų Centro sportininkus, jų tėvelius, iškovojusius nugalėtojų ir prizininkų vietas, dėkojame visiems dalyviams, susidomėjusiems iniciatyva ir praleidus džiugų šeštadienį šeimos apsuptyje. Ypač smagu, jog šis renginys kiekvienais metais įgauna vis didesnį populiarumą, o šeimos tampa vis aktyvesnės ir artimesnės!