Individualios sporto šakos - Naujienos

Grd09

Vilniuje savaitgalį vyko tarptautinis Viktoro Želvio taurės jaunių šiuolaikinės penkiakovės turnyras

Vilniuje savaitgalį vyko tarptautinis Viktoro Želvio taurės jaunių šiuolaikinės penkiakovės turnyras. Jame jėgas išbandė 140 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Moldovos ir Rusijos.

Jaunieji sportininkai varžėsi suskirstyti į 4 grupes:

A (17-18 metų) – keturkovė (200 metrų plaukimas, fechtavimas ir kombinuotoji rungtis 4×800 metrų).
Laimėtojas baltarusis Jurijus Barouskis (1130 taškų), antras liko Vladislavas Sosnovskis (1116). Tarp merginų Eglė Švedaitė, užėmė trečiąją vietą (926). Nugalėtoja tapo Aliaksandra Suslava (971).

B (15-16 metų) – trikovė (200 metrų plaukimas ir kombinuotoji rungtis 3×800 metrų).
Pirmąsias vietas užėmė Arsenijus Miranovičius (879) ir Pavelas Loutenokas (848), o trečias finišavo lietuvis Martynas Bernotas (840).

C (13-14 metų) – dvikovė (100 metrų plaukimas ir 1 km bėgimas)
Nugalėtoju tapo vilnietis Tautvydas Radzevičius (595).

D (iki 13 metų) – dvikovė (50 metrų plaukimas ir 500 metrų bėgimas). Tarp vaikinų geriausiai pasirodė vilnietis Danielius Bondorovas (620). Tarp jauniausiųjų merginų pirmąsias vietas užėmė vilnietės Monika Rėkutė (601) ir Elžbieta Guoda Adomaitytė (594), o trečia liko Rusijos sportininkė Sarra Boyčenko (592).