Individualios sporto šakos - Naujienos

Rgs22

Vadimui Korobovui Sidabras, Henrikui Žustautui Bronza!

Europos baidarių ir kanojų irklavimo jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 18 metų) čempionate lietuviai iškovojo du medalius. Rumunijoje vykusiame čempionate sidabrą iškovojo Vadimas Korobovas, bronzą laimėjo Henrikas Žustautas.
 Jaunimo čempionato finale kanojininkas H. Žustautas 200 m distanciją įveikė per 39.768 sek ir užėmė trečią vietą. Lietuvį aplenkė Europos čempionu tapęs baltarusis Hlebas Saladucha (39.216 sek) ir sidabrą laimėjęs čekas Martinas Fuksa (39.400 sek).

Šį sezoną H. Žustautas apgynė pasaulio jaunimo čempiono titulą ir su trenksmu įsiveržė į suaugusiųjų sportą. 21 metų kanojininkas laimėjo Europos žaidynes, pasaulio taurės varžybų etapą, pasaulio čempionate užėmė penktą vietą ir iškovojo Lietuvai kelialapį į kitų metų Rio de Žaneiro olimpiadą.

Sėkmingi metai buvo ir šių metų pasaulio jaunių čempionui V. Korobovui. Europos jaunių pirmenybėse Rumunijoje kanojininkas iš Lietuvos iškovojo sidabro medalį. 200 m distanciją V. Korobovas finale įveikė per 40.688 sek. Lietuvį aplenkė tik čempionu tapęs rusas Artiomas Pronas (40.544 sek).

 

Sveikiname Vadimą ir Henriką!