Individualios sporto šakos - Naujienos

Bal17

Vilniaus mokinių olimpinės žaidynės – moksleiviai jėgas išbandė orientavimosi sporte

Balandžio 14 d. Naujieji Verkiai sulaukė gausybės moksleivių. Šį kartą vilniečiai  mokinių olimpiniame festivalyje susirinko išbandyti savo jėgas orientavimosi sporte.

Komandinėse kovose dalyvauti užsiregistravo 82 moksleiviai iš 19 mokyklų. Kiekvienam dalyviui buvo išdalinti žemėlapiai ir kompasai. Berniukai per trumpiausią laiką turėjo įveikti 3.650 km., o mergaitės 3.025 km. trasą su pažymėtais punktais.

Susumavus dalyvių laikus berniukų tarpe laimėjo Valdorfo mokyklos komanda, trasą įveikę per 2:26:47. Žymiai ilgiau užtruko ir antri liko Licėjaus atstovai (4:15:17), o treti – Žirmūnų gimnazijos moksleiviai (5:09:18).

Mergaičių tarpe puikiai pasirodė Žvėryno gimnazistės ir trasą įveikė per 2:43:09. Antros liko Žygimanto Augusto progimnazijos atstovės (3:05:43), trečios – Žirmūnų gimnazijos moksleivės, atsilikusios vos 26 s. nuo antros vietos laimėtojų.

„Džiugu, kad orientavimosi sporto šaka sudomino tokį gausų būrį moksleivių, o oro sąlygos leido vaikams pasimėgauti Verkių mišku ir varžybomis“, –  kalbėjo trenerė Jolanta Šulčienė.

2015 m. Vilniaus m. mokinių olimpinio festivalio orientavimosi sporto varžybų rezultatus rasite čia (.XLS dokumentas).