Individualios sporto šakos - Naujienos

Sau27

VMSC jaunųjų baidarininkų pergalės Lietuvos BPF čempionate

Sausio 25 d. Panevėžyje įvyko Lietuvos bendro fizinio pasirengimo čempionatas, kuriame savo jėgas parodė Lietuvos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir Latvijos sportininkai. Mes ypač džiaugiamės mūsų jaunųjų baidarininkų, Gintauto ir Jono Aleksejūnų auklėtinių, sėkme šiame čempionate, nes konkurencija gausi, o rezultatai – puikūs!

Sveikiname:

Ūlą Matulevičiūtę, su iškovota 1 vieta mergaičių 2006-2007 g.m. grupėje;

Benediktą Stokę, su iškovota 1 vieta, Oskarą Radovičių, iškovojusį 2 vietą, Artūrą Vėbrą, užėmusį 5 vietą, 8-9 vietas pasidalinusius Oskarą Pauliką ir Oskarą Ulozą berniukų 2008-2011 g.m. amžiaus grupėje;

Mariją Montvilaitę, su iškovota 1 vieta, Agotą Šalomovaitę, užėmusią 2 vietą, Mėtą Matulevičiūtę ir Milaną Suščenko, pasidalinusias 4-5 vietas mergaičių 2008-2011 g.m. amžiaus grupėje;

Benediktą Stokę, Oskarą Radovičių, Artūrą Vėbrą ir Mariją Montvilaitę, nugalėjusius vaikų 2008-2011 g.m. estafetės rungtyje ir Mildą Kauzonaitę, iškovojusią 3 vietą šioje rungtyje mišrių miestų komandoje.

Sveikiname ir dėkojame sportininkams už puikius rezultatus ir linkime sėkmės tolimesniuose startuose ir artėjančio sezono pasiruošime. Dėkojame ir sveikiname trenerius Gintautą ir Joną Aleksejūnus!