Individualios sporto šakos - Naujienos

Spa14

VMSC vaikų fechtavimo čempionatas

Šeštadienį, spalio 12-ąją, Kunigaikščio Gedimino progimnazijoje įvyko Vilniaus miesto sporto centro fechtavimo čempionatas, kuriame rungėsi fechtuotojai mažiausiose amžiaus grupėse.

Vilniaus miesto sporto centro sportininkai iškovojo 16 medalių: 4 aukso, 5 sidabro ir 7 bronzos.
Mūsų sportininkų rezultatai:

2007-2008 metų amžiaus grupė
mergaites: 1 vietą iškovojo Polina Griščenko, 2 vietą Sati Kasperovičiūtė, 3 vietą Alana Filon;
berniukai: 1 vietą iškovojo Klimentas Lazutka, 2 vietą Edgar Lisovski, 3 vietą Steponas Malakauskas ir Simonas Lankeli.

2009-2010 metų amžiaus grupė
mergaites: 1 vieta Ieva Gaidamovič, 2 vieta Sofija Sosna, 3 vieta Ana ir Viktorija Bechrendt,
berniukai: 1 vieta Vincentas Vičinas, 2 vieta Ilija Ivanikov, 3 vieta Adomas Gaidamovič.

2011 m. ir jaunesni amžiaus grupė
berniukai: 2 vieta Martin Prokopovič, 3 vieta Nikita Ivanikov. Šių metų amžiaus mergaičių, deja, šiuo metu neturime. Bet labai norime ir maloniai kviečiame! 🤺

Sveikiname jaunuosius sportininkus, jų tėvelius ir dėkojame treneriams Jolantai Švecovai ir Jurijui Mašalo!🤺🥇