Lengvoji atletika - Naujienos

Vas27

Bronzos medalis iš Tarptautinių varžybų Minske!

Vasario 25-26 dienomis Minske įvyko Tarpvalstybinis jaunimo lengvosios atletikos mačas, kuriame dalyvavo net 12 valstybių, taip pat ir Lietuvos komanda. Pirmąsias tris vietas užėmė Italijos, Baltarusijos ir Lenkijos komandos, mūsų šalies komanda užėmė 9 vietą.

Lietuvos komandą atstovavo geriausi šalies sportininkai, kurių tarpe buvo dvi Vilniaus miesto sporto centro sportininkės, geriausiai iš jų sekėsi Olivijai Vaitaitytei, sportininkė daugiakovės rungtyje užėmė 3 vietą ir iškovojo bronzos medalį. Lengvaatletė varžėsi 5-kovėje: 60 m barjerinio bėgimo rungtyje, šuolio į aukštį rungtyje, rutulio stūmimo rungtyje, šuolio į tolį rungtyje ir 800 m bėgimo rungtyje, sudėjus šių visų rungčių rezultatus sportininkė surinko iš viso 3762 taškus, trenerė Erika Žiupkienė. Antroji Vilniaus miesto sporto centro sportininkė Neda Lasickaitė šuolio į tolį rungtyje liko 11 vietoje, sportininkė nušoko 4,90 m, trenerė Laimutė Juchnevičienė.

Džiaugiamės sportininkių sėkmingais pasirodymais Tarptautinėse varžybose bei linkime sėkmės ateities startuose.

Nuotr. iš Olivijos Vaitaitytės asmeninio albumo.