Lengvoji atletika - Naujienos

Grd16

Čempionės titulas – Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės daugiakovės varžybose

Šių metų gruodžio 12-13 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos taurės daugiakovių ir šuolių su kartimi varžybos bei kalėdinės daugiakovių varžybos. Šiose varžybose dalyvavo Vilniaus miesto sporto centro sportininkės. Pirmąją varžybų dieną varžėsi jaunių amžiaus grupėje trys mūsų sporto centro sportininkės: Gabriela Liminovič, Agnė Masaitytė ir Loreta Sučkova. Penkiakovėje sėkmingiausiai pasirodė Gabriela Liminovič, surinkusi bendroje įskaitoje 3249 taškus bei užėmusi 6-ąją vietą. Lengvaatletė sėkmingiausiai pasirodė 800 m bėgimo rungtyje, kurioje užėmė 2 vietą bei nusileido tik Latvijos sportininkei Elizai Lembergai. 7 vietą bendroje įskaitoje užėmė Loreta Sučkova, surinkusi bendroje įskaitoje 2343 taškus, o 8 vietą užėmė Agnė Masaitytė, lengvaatletė surinko 1583 taškus bei dėl traumos nebaigė paskutinės rungties – 800 m distancijos.
Jaunimo amžiaus grupėje, penkiakovės rungtyje puikiai startavo kita Vilniaus miesto sporto centro sportininkė – Olivija Vaitaitytė. Atkaklioje kovoje pranoko sportininkę iš kaimyninės Latvijos. Prieš paskutinę rungtį mūsų centro sportininkė buvo antroje vietoje bei atsilikinėjo nuo varžovės tik 29 taškais. Tačiau Olivija pademonstruodama kovotojos charakterį puikiai pasirodė 800 m bėgimo rungtyje, kurioje pasiekė 14,37 sek. geresnį laiką už savo pagrindinę konkurentę iš Latvijos, taip iškovodama daugiau taškų paskutinėje rungtyje bei išplėšdama čempionės titulą į savo rankas. Viena iš jaunausių sportininkių buvusių Olivija Vaitaitytė puikiai pasirodė ir šuolio į aukštį rungtyje bei rutulio stūmimo rungtyje, kuriose lengvaatletė iškovojo pirmąsias vietas, taip surinkdama daugiau taškų už savo konkurentes.
Džiaugiamės sėkmingais sportininkių asmeniniais rezultatais bei Olivijos Vaitaitytės iškovotu čempionės titulu!

Nuotr. Erikos Žiupkienės (čempionė – Olivija Vaitaitytė)Nuotr.  Erikos  Žiupkienės  (viduryje  Olivija  Vaitaitytė)Nuotr. Tomo Zalatorio (rutulio stūmimo sektoriuje Agnė Maisaitytė)