Lengvoji atletika - Naujienos

Kov03

Iškovoti aukso medaliai Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate!

Vasario 29 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo pačios jauniausios amžiaus grupės sportininkai. Sėkmingai pasirodė Vilniaus miesto sporto centro sportininkai, į sostinę parvežė net 9 įvairių prabų medalius. Žinant Vilniaus lengvaatlečių pasirengimo etapą žiemos sezonui, neturint specializuotos sporto bazės (maniežo), džiaugiamės bei sveikiname visus sėkmingai pasirodžius mūsų sportininkus:

200 m bėgimo rungtyje nepralenkiama buvo Elinga Semeniuk, sportininkė pasidabino aukso medaliu bei pasiekė 28,04 sek. rezultatą. Treneriai Vitalij Kozlov ir Palmira Žukienė.

600 m bėgimo rungtyje aukso medalį iškovojo Junda Siudikaitė, sportininkė šioje distancijoje pasiekė geriausią rezultatą tarp visų dalyvavusių dalyvių – 1:53,54 min. Treneris Romas Sausaitis.

Šuolio į tolį rungtyje Roberta Čaplikaitė iškovojo aukso medalį bei už nugaros paliko savo komandos draugę Gabrielę Aleknaitę.  Roberta paskutiniu bandymu nušoko net 4,92 m ir šiuo rezultatu užsitikrino sau pirmąją vietą, o metais jaunesnė Gabrielė Aleknaitė pasiekė 4,66 m rezultatą. Abiejų sportininkių trenerė – Giedrė Kupstytė.

600 m bėgimo rungtyje 2 vietą iškovojo Adelė Marija Krukonytė, sportininkė pasiekė 1:54,87 min. Trenerė Irina Krakoviak-Tolstika ir Andrejus Tolstiks.

1000 m bėgimo rungtyje sidabro medaliu pasidabino Titas Kukšta, sportininkas pasiekė 3:11,17 min. rezultatą. Trenerė Laimutė Juchnevičienė.

60 m bėgimo rungtyje 3 vietą iškovojo Ieva Verbickaitė, sportininkė finale pasiekė 8,66 sek. rezultatą. Trenerė Giedrė Kupstytė.

600 m bėgimo rungtyje Jonas Šimaitis užėmė 3 vietą, sportininkas pasiekė 1:50,32 min. rezultatą. Treneriai Palmira Žukienė ir Vitalij Kozlov.

1000 m bėgimo rungtyje bronzos medalį iškovojo Liepa Juozaitytė, sportininkė pasiekė 3:40,02 min. rezultatą. Treneriai Zita Tindžiulienė ir Romas Sausaitis