Lengvoji atletika - Naujienos

Bir10

Iškovoti net devyni aukso medaliai Lietuvos LAF taurės varžybose

Šį savaitgalį vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos atvirosios taurės varžybos, kuriose dalyvavo ir Vilniaus miesto sporto centro sportininkai bei pasirodė labai sėkmingai. Šiose varžybose dalyvavo beveik visi stipriausi šalies lengvaatlečiai, tarp kurių kaip ir matome yra ir Vilniaus atstovai. Džiaugiamės tokiais sėkmingais sportininkų pasiekimai:

200 m bėgimo rungtyje Gediminas Truskauskas iškovojo aukso medalį, distanciją įveikęs per 21,83 sek. (tr. Danutė Skirmantienė).

400 m bėgimo rungtyje ir 400 m barjerinio bėgimo rungtyje Modesta Justė Morauskaitė iškovojo net du aukso medalius, pirmosios rungties distanciją įveikusi per 53,43 sek., o antrosios rungties distanciją įveikė per 59,34 sek. (tr. Irena Jefimova).

800 m bėgimo rungtyje Monika Elenska iškovojo aukso medalį, distanciją įveikusi per 2:07,75 min. (tr. Irina Krakoviak-Tolstika, Andrejs Tolstiks).

800 m bėgimo rungtyje Monika Šaltenytė iškovojo sidabro medalį, distanciją įveikusi per  2:11,91 min. (tr. Laimutė Juchnevičienė).

1500 m bėgimo rungtyje Gabrielė Paužaitė iškovojo aukso medalį, distanciją įveikusi per 4:26,69 min. (tr. Irina Krakoviak-Tolstika, Andrejs Tolstiks).

1500 m bėgimo rungtyje Simas Bertašius iškovojo aukso medalį, distanciją įveikęs per 3:50,54 min. (tr. Juozapas Garalevičius).

1500 m bėgimo rungtyje Mindaugas Striokas iškovojo sidabro medalį, distanciją įveikęs per 3:54,12 min. (tr. Juozapas Garalevičius).

3000 m bėgimo rungtyje Gabrielė Paužaitė iškovojo sidabro medalį, distanciją įveikusi per 10:01,04 min. (tr. Irina Krakoviak-Tolstika, Andrejs Tolstiks).

3000 m bėgimo rungtyje Karolina Syryca iškovojo bronzos medalį, distanciją įveikusi per 10:52,48 min. (tr. Jūratė Strumskytė-Razgūnė).

100 m barjerinio bėgimo rungtyje Rapolas Saulius iškovojo bronzos medalį, sportininkas distanciją įveikė per 14,59 sek. (tr. Erika Žiupkienė).

Šuolio į aukštį rungtyje triumfavo Airinė Palšytė, sportininkė peršoko kartelę pakeltą į 1,90 m aukštį (tr. Tatjana Krasaukienė).

Šuolio į tolį rungtyje geriausią rezultatą pasiekė Aina Grikšaitė, kuriai pavyko nušokti net 6,08 m (tr. Andrejs Tolstiks, Irina Krakoviak-Tolstika).

Ieties metimo rungtyje įtikinamai laimėjo Edis Matusevičius, ietį numetęs 73,89 m (tr. Edmuntas Matusevičius).

Ieties metimo rungtyje dar vienas medalis, tik šį kartą bronzos atiteko Vilniaus miesto sporto centro sportininkui – Mariui Rudzevičiui, kuris ietį numetė 61,03 m (tr. Edmuntas Matusevičius).

Disko metimo rungtyje Domantos Poška užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalį, diską numetęs 56,51 m (tr. Romas Ubartas).

Linkime ir toliau tokių sėkmingų startų Vilniaus miesto sporto centro sportininkams! Visus varžybų rezultatus galite rasti čia.