Lengvoji atletika - Naujienos

Grd03

Lengvaatlečių startai Tarptautinėse varžybose Breste

Lapkričio 29 dieną startavo Tarptautinės lengvosios atletikos varžybos Breste. Šiose varžybose dalyvavo Vilniaus miesto sporto centro lengvaatlečiai. Pirmąją varžybų dieną labai sėkmingai 60 m bėgime pasirodė Danielius Vasiliauskas, jaunučių amžiaus grupėje šis sportininkas buvo nepralenkiamas, užfiksavo 7,48 sek. rezultatą, tačiau ne taip sėkmingai susiklostė sportininkui 300 m rungties bėgimas, kuriame lengvaatletis nefinišavo (tr. Irina Krakoviak-Tolstika).

Kitų Vilniaus miesto sporto centro sportininkų rezultatai jaunučių amžiaus grupėje:

60 m bėgime Monika Lina Eglinskas užėmė 15 vietą, sportininkė pasiekė 8,47 sek. rezultatą (tr. Vitalij Kozlov).

60 m bėgime Loreta Sučkova užėmė 21 vietą, sportininkė pasiekė 8,57 sek. rezultatą (tr. Jūratė Strumskytė-Razgūnė).

600 m bėgime  Mažvydas Peleckas buvo diskvalifikuotas, tačiau 2000 m bėgime sportininkui pasisekė geriau  iškovojo 8 vietą, pasiekė 6:37,8 min. rezultatą (tr. Vitalij Kozlov).

1000 m bėgime Akvilė Bučytė užėmė 8 vietą, sportininkė pasiekė 3:18,26 min. rezultatą (tr. Irina Krakoviak-Tolstika).

Šuolio su kartimi rungtyje Olegas Nikolaičiukas neįveikė numatyto pradinio aukščio (tr. Aleksandr Izergin).

Vilniaus miesto sporto centro sportininkų rezultatai jaunių amžiaus grupėje:

60 m bėgimo rungtyje Adomas Nakrošis užėmė 5 vietą, sportininkas pasiekė 7,26 sek. rezultatą (tr. Vitalij Kozlov).

60 m bėgimo rungtyje Kotryna Uzialaitė užėmė 21 vietą, sportininkė pasiekė 8,59 sek. rezultatą (tr. Laimutė Juchnevičienė).

60 m bėgimo rungtyje Dovilė Bedalytė užėmė 26 vietą, sportininkė pasiekė 8,74 sek. rezultatą (tr. Laimutė Juchnevičienė).

60 m berjerinio bėgimo rungtyje Dovilė Bedalytė užėmė 19 vietą, sportininkė pasiekė 10,56 sek. rezultatą (tr. Laimutė Juchnevičienė).

300 m bėgimo rungtyje Elena Jasaitė užėmė 5 vietą, sportininkė pasiekė 43,12 sek. rezultatą (tr. Laimutė Juchnevičienė).

600 m bėgimo rungtyje Alanas Griško užėmė 18 vietą. sportininkas pasiekė 1:30,56 min. rezultatą (tr. Jūratė Strumskytė-Razgūnė).

600 m bėgimo rungtyje Elena Jasaitė užėmė 14 vietą, sportininkė pasiekė 1:44,09 min. rezultatą (tr. Laimutė Juchnevičienė).

Šuolio į tolį rungtyje Neda Lasickaitė užėmė 5 vietą, sportininkė nušoko 5,32 m (tr. Laimutė Juchnevičienė).

Estafetiniame bėgime 4×200 metrų, Vilniaus komanda užėmė 6 vietą (1:48,97 min.), šią komandą atstovavo šios Vilniaus miesto sporto centro sportininkės: Elena Jasaitė, Kotryna Uzialaitė, Dovilė Bedalytė ir Neda Lasickaitė (tr. Laimutė Juchnevičienė).

Džiaugiamės sėkmingais sportininkų pasirodymais nepaisant to, jog šiuo metu treniruojamės neturėdami spacializuotos sporto bazės.

(1 vieta – Danielius Vasiliauskas, nuotr. Irina Krakoviak-Tolstika)

(Nr. 609 – Danielius Vasiliauskas, nuotr. Irina Krakoviak-Tolstika)