Lengvoji atletika - Naujienos

Kov16

Lengvosios atletikos mače Estijoje triumfavo Lietuvos rinktinė

Tartu (Estija) kovo 14 d. vyko Baltijos šalių jaunių lengvosios atletikos mačas, kurį laimėjo Lietuvos rinktinė, surinkusi 171 tašką. Ilgą laiką pirmavusi ir surinkusi tiek pat taškų, antroje vietoje liko Estijos komanda. Lietuviams persvarą suteikė didesnis laimėtų rungčių skaičius.

Sėkmingai šiame mače startavo ir 8 VMSC lengvaatlečiai. Nugalėtojais tapo Gediminas Truskauskas 300 m bėgimo rungtyje – 34,92 sek. Tai – geriausias Lietuvos sezono rezultatas šioje rungtyje ir Lietuvos jaunių 17 metų rekordas.

Vaikinų ir merginų 800 m bėgimo rungtyje triumfavo vilniečiai – Ernest Kolenda (2:01.15) bei Rūta Okulič-Kazarinaitė (2:20.45).

Lietuvos rinktinės sportininkės tapo čempionėmis estafetėje 4×200 m – 1.42.51. Šios komandos sudėtyje buvo VMSC lengvaatletė Kotryna Tonkovičiūtė.

Antrąsias vietas iškovojo šie VMSC atletai:

Kotryna Tonkovičiūtė – 300 m bėgimas (41.15);

Monika Šaltenytė – 800 m bėgimas (2:21.04);

Robertas Antonovič – 800 m bėgimas (2:03.12).

„Šios varžybos buvo nepaprastai atkaklios, tad intriga išliko iki pat paskutinių atletų pasirodymų. Džiaugiuosi, kad įtemptoje kovoje aplenkėme pajėgią Estijos rinktinę“ , – teigė VMSC lengvosios atletikos skyriaus vedėja Zita Tindžiulienė.